Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja stana Beograd, novogradnja, odmah useljiv, povraćaj PDV-a, garaža, te

Crveni Krst, Vračar, Beograd

: Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji u Beogradu, odmah useljiv, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku... više

280.000€ (3 783 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 74m²
  • 5/6 spratova

Prodaja 2.0 stan Karaburma – sa garažom!

Karaburma, Palilula, Beograd

Na prodaju dvosoban stan od 56 m² na Karaburmi, u prizemlju zgrade. Stan je konforan i prostran, funkcionalnog rasporeda i idealan za porodični... više

147.000€ (2 672 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 55m²
  • Prizemlje

HOTEL SA POTENCIJALOM – 1.600 m² + 15 ha zemljišta | Svi priključci | Čis

Merošina

Na prodaju hotel u izvornom stanju, ukupne površine 1.600 m², koji se nalazi na parceli od čak 15 hektara. Objekat poseduje sve komunalne priključke... više

1.000.000€ (6 €/m²)

  • 160000m²

Nova kuća sa garažom i nameštajem

Gloždak, Paraćin

Kuća sa velikim placem (11,62a)se nalazi na periferiji grada, izidana je od čvrstog materijala. Poseduje 4 spavaće sobe, dva dnevna boravka,... više

60.000€ (182 €/m²)

  • 329m²
  • .sprat

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Jedinstveno! Plantaža Borovnica na imanju 4,5 ha, kuća 78m2, pomoćni bjekat

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Na prodaju plantaža borovnica locirana u blizini asfaltiranog puta, na velikom razvijenom i organizovanom poljoprivrednom zemljištu površine... više

400.000€ (8 €/m²)

  • 45000m²

Plac - deo veće parcele za poslovnu namenu, Trupale, između Auto-puta i

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju udeo na većoj parceli - trenutno poljoprivredno zemljište, prenamenom u građevinsko u delu za industrijsku namenu.... više

6.000€ (12 €/m²)

  • 500m²

Na prodaju plac- Petrovac

Petrovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju parcela u Petrovcu od 7744 m2 . Nalazi se na potesu Gaj,vodi se kao poljoprivredno zemljište, njiva 3.klase.U neposrednoj blizini... više

39.000€ (5 €/m²)

  • 7744m²

1.5ha ravna parcela, komad

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac - Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela... više

30.000€ (2 €/m²)

  • 15000m²

Ćukovac - 4s, ter, malo dvorište ID#1528

Ćukovac, Zemun, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Ugrinovačka na samom početku, u kraju poznatom kao Ćukovac, na Opštini Zemun, MAGNAT prodaje troetažnu kuću površine... više

224.888€ (1 799 €/m²)

  • 125m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vračar, Resavska, 86m2, salonski, uknjižen ID#1574

Centar, Vračar, Beograd

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Tašmajdanskog parka i Bulevara kralja Aleksandra nudimo Vam na prodaju renoviran, trosoban, salonski... više

320.000€ (3 720 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 86m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Telep - Uknjižen dupleks dvorišni stan ID#1001054

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini... više

125.660€ (2 060 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • Prizemlje