Sremska Kamenica, Novi Sad
Na prodaju je moderan, luksuzno opremljen stan u urbanoj stambenoj vili novije gradnje iz 2023. godine. Stan se prostire na dva sprata i može... više
442.900€ (2 952 €/m²)
Belotinac, Okolina, Doljevac
Niš (prigradske lokacije), Doljevac - Na prodaju novoizgrađeni stambeno-poslovni objekat P+1, u osnovi 111m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj)... više
270.000€ (1 216 €/m²)
Vrčin, Grocka, Beograd
Građevinsko zemljište, do placa dovedena struja, gas, voda. Prodaje se isključivo u komadu. Ag.provizija 2% više
147.296€ 0 €/m²)
Sajmište, Novi Sad
Stanovi na prodaju u Novom Sadu nude se u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji na Sajmištu u širem centru grada. Projekat predstavlja... više
118.570€ (3 952 €/m²)
Palilula, Niš
Prodaje se funkcionalan i svetao stan površine 59m² u kvalitetnoj novogradnji. Stan je odlično organizovan i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom... više
155.760€ (2 640 €/m²)
Duvanište, Medijana, Niš
Na prodaju dvosoban stan u novogradnji, dostupan na 4. spratu zgrade sa liftom na idealnoj lokaciji u Duvanistu. Kvadratura: 40m² Sastoji... više
96.000€ (2 400 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada... više
110.500€ (2 511 €/m²)
Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad
Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno... više
127.460€ (2 832 €/m²)
Stari Grad, Novi Sad
U ponudi je poslovni prostor površine 25 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa i suda. Ova nekretnina... više
81.500€ (3 260 €/m²)
Rotkvarija, Novi Sad
U ponudi je prodaja stana u Novom Sadu – dvosoban stan površine 49m2, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Bulevara... više
158.100€ (3 226 €/m²)
Bulevar Zona 3, Medijana, Niš
Na prodaju funkcionalan stan površine 39m² na odličnoj lokaciji, u zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao i praktičnog rasporeda. Trenutno... više
98.000€ (2 512 €/m²)
Palilula, Niš
Površina: 4,5 ara Lokacija: Ulica Miodraga Petrovića Ckalje, Donje Vlase (Palilula) Dimenzije: dužina 115 m, širina 14,5 m Opis nekretnine:... više
20.000€ 0 €/m²)