Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 173000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje,... više

173.000€ (3 089 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Na prodaju plac površine 2637m2 u Gabrovcu

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 2637m2 u Gabrovcu.. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 4739m2. Ovo je samo... više

14.200€ (5 €/m²)

  • 2637m²

Na prodaju plac u Grabrovcu površine 4739m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, gradsko građevinsko zemljište površine 4739m2 u Gabrovcu. Mogućnost kupovine i parcele pored površine 2637m2. Privatna svojina... više

48.900€ (10 €/m²)

  • 4739m²

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Stan, Apartman, Kopaonik

Kopaonik, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u vikend neselju, na glavnom putu za Rašku, u blizini kompleksa Mujen Lux.... više

97.000€ (2 487 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 1.5, 47.25 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 47.25 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

103.950€ (2 211 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 4/4 spratova

Fina porodična kuća 290m2, sa prelepim pogledom, iznad hotela Panorama

Kalač brdo, Palilula, Niš

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje,... više

115.000€ (396 €/m²)

  • 290m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Ripanj, Kragujevački put, Zemljište, 1200ari, 40000 EUR

Ripanj, Beograd

Ripanj, Kragujevački Put, 12,5 ari. Plac izlazi direktno na Kragujevački Put. Front do puta 20 m, dužina oko 65 m. Nalazi se 1,5 km od marketa... više

40.000€ (33 €/m²)

  • 1200m²

Palilula, Karaburma, Dr Nika Miljanića, 6.0, 110m2, 278000 EUR

Karaburma, Beograd

Prodaje se šestosoban stan na dva nivoa u Dr Nika Miljanića na Karaburmi, na četvrtom spratu. Uknjižen je na 110 kvm, a stvarna površina je... više

278.000€ (2 527 €/m²)

  • 6 soba
  • 110m²
  • 4/4 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, Kursulina, 1.0, 53m2, 235000 EUR

Kalenić Pijaca, Beograd

Prodaje se odličan, lepo održavan, jednosoban stan na prvom spratu, u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog... više

235.000€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 53m²
  • 1/11 spratova

VOZDOVAC TROSARINA 88m2 , T+L , 320000e

Trosarina, Vozdovac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Trosarina, Save Maskovica, 3.5, 88 m2 sa lodjom i terasom, IV od VIII spratova, cg sa kalorimetrima,... više

320.000€ (3 636 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 88m²
  • 4.sprat