Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 122000€

Avijacija, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102577, Novi Sad, Avijacija. CENA 122000 + agencijska provizija 3%. STan je na drugom spratu, novije zgrade. Mogućnost... više

122.000€ (2 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/5 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 120000€

Centar, Novi Sad

<p>Centar . Agenciska oznaka 1102300. Prodaje se dvosoban stan u Jevrejskoj ulici.Cena stana je 120000e+ 3% agencijsk aprovizija. Stan je na... više

120.000€ (2 608 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 200000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102188 CENA 200.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se POTPUNO RENOVIRAN trosoban stan u neposrednoj blizini O.Š."Ivo... više

200.000€ (2 739 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²
  • 6/10 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Centar, Novi Sad

RETKO U PONUDI MALI SALONAC, CENTAR. Agencijska oznaka 1101959.Cena stana 90.000eu +3% agencijska provizija.Prodaje se mali salonski stan od... više

90.000€ (4 285 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • 1/5 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 340000€

SubotiČki Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1101871, cena nekretnine je 340.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Bulevar Evrope, 115 m2, četvorosoban, sedmi... više

340.000€ (2 956 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 7/12 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 115000€

Detelinara, Novi Sad

Agencijska oznaka: 1101574 CENA: 125 000 e + 3% agencijske provizije. Na prodaju je šarmantan stan odličnog i funkcionalnog rasporeda. Poseduje... više

115.000€ (2 674 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 4/6 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 273000€

Podbara, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101305- CENA je sa PDV-om 273 000e, plus agencijska provizija 3% NOV USELJIV četvorosoban duplex sa blagim kosinama na Podbari.... više

273.000€ (2 600 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 90000€

Bulevar, Novi Sad

BULEVAR, USELJIV, UKNJIŽEN, LAKO U JEDOIPOSOBAN STAN. Agencijska oznaka 1101499. Cena stana 90000e +3% agencijske provizije .Odličan jednosoban... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • Garsonjera
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 150000€

ŽelezniČka Stanica, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 11101697, cena nekretnine je 150.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Železnička stanica, 61 m2, trosoban, drugi... više

150.000€ (2 459 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 2/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 254800€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1100505. CENA stana 235 000e+ 3% agencijska provizija. Garaža od 15m2 u suterenu zgrade, povezana sa liftom. Uknjižen 1/1.... više

254.800€ (2 800 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • 3/4 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 121500€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1098346 -CENA stana 121500 3 % agencijske provizije. Dvosoban stan blizu Futoške pijace. Namesten . Poseduje dnevni boravak... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 4/6 spratova

Garsonjera NOVI SAD, 154500€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1094510 - Uknjižena garsonjera od 30 m2 na savršenoj lokaciji u Centru, u blizini Pupinove palate. Stan se prodaje kompletno... više

154.500€ (5 150 €/m²)

  • Garsonjera
  • 30m²
  • 3/4 spratova