Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

PRODAJA STANOVA NOVI SAD TELEP- ČETVOROSOBAN DUPLEKS 94m2, NOVOGRADNJA, KOMPLE

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – u ponudi ekskluzivan četvorosoban dvoetažni stan površine 94m2 na Telepu, u Somborskoj ulici. Ova nekretnina predstavlja... više

264.180€ (2 871 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 92m²
  • 5.sprat

Oglas

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep. U ponudi su stanovi u izgradnji različitih struktura – od jednosobnih, dvosobnih, trosobnih i četvorosobnih... više

76.900€ (2 957 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • Prizemlje/6 spratova

Porodični stan sa fenomenalnim rasporedom i puno dnevnog svetla

Palilula, Niš

Zgrada je projektovana tako da pruži vrhunski komfor, odličnu izolaciju, puno svetlosti i privatnost zahvaljujući malom broju stanara. U neposrednoj... više

126.000€ (1 826 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • Prizemlje/2 spratova

Beograd-Zvezdara-Bilevar Kralj Aleksandra-lokall 123m2

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

Na prometnom mestu u ulici Bulevar kralja Aleksandra prodaje se uknjižen lokal površine 123 m2. Lokal ima veliki izlog. Instalacije su nezavisne... više

461.250€ (3 750 €/m²)

  • 123m²
  • Prizemlje

Prodaja trosobnog stana Klisa– 71m2, novogradnja, podno grejanje, parking

Klisa, Novi Sad

Na prodaju trosoban stan Klisa, površine 71m2, u novogradnji, kompletno renoviran i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom i lepom delu grada,... više

113.300€ (1 595 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 2/2 spratova

Stan na prodaju – Vojvode Vlahovića, blizu okretnice 26 i restorana Rich

Vojvode Vlahovića, Voždovac, Beograd

Prodaje se lep i funkcionalan jednosoban stan u ulici Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini okretnice autobusa 26 i popularnog restorana... više

170.000€ (3 400 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 1/4 spratova

Odlicna investicija: Zemljište od 3ha na Smederevskom Putu

Boleč, Grocka, Beograd

Ovo je prilika koja se ne propušta - na prodaju je prostrano zemljište od 3 hektara (30,000m²) u Bolecu, smešteno uz Smederevski put. Ova... više

600.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

- kosmaj sf 2690

Kosmaj, Sopot, Beograd

Na prodaju dve kuće u Slatini-Kosmaj. Nalazi se na glavnom putu,udaljene od Beograda 40 km od kosmaja 4. Kuća površine 250 mkv,sastoji se od... više

230.000€ (621 €/m²)

  • 370m²
  • .sprat

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci

Ugrinovci, Zemun, Beograd

227.5 ari, Zemun, Ugrinovci, voda, struja. Plac u industrijskoj zoni u blizini auto puta na potezu imeđu Zagrebačkog auto puta i Batajnice.... više

1.365.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stan 60m2+terasa 5m2+garaža 24m2 sa strujom. Moguće plaćanje 10000 eura na 4

Centar, Paraćin

Moguća zamena stana za garsonjeru ili manju kuću u okolini. U ponudi stan koji poseduje tri sobe, kao i veliku terasu sa prelepim pogledom na... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • .sprat

Voždovac, Kumodraž - Daljska 20 ara

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²