Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Dvosoban stan KOPAONIK, 100640€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

100.640€ (1 973 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova

STAN CUKARICA CERAK 76m2 , 2T , 140000e

Cerak, Cukarica, Beograd

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, CERAK, Prištinska, UKNJIŽEN, trosoban dvoetažni stan sa dve terase i dva kupatila, godina gradnje: 1975,... više

140.000€ (1 842 €/m²)

  • 3 soba
  • 76m²
  • 2.sprat

1.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 1.5 stan, 42.7m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

76.860€ (1 830 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

137.020€ (2 740 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, luksuzni stanovi sa panoramskim pogledom

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Kamenica, u ekskluzivnom stambeno–poslovnom kompleksu koji će zasigurno postati jedan od najlepših objekata i simbola... više

406.985€ (3 478 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 117m²
  • 1.sprat

APATIN! LOKACIJA ZA GRADNJU KOLEKTIVNOG TIPA!

Okolina, Apatin

KUĆA! APATIN,Centar,kod SUP-a,stara kuća pogodna za zidanje višestambenog objekta,zgrade do 4.sp.,ili za kompletnu adaptaciju u postojećim... više

123.600€ (235 €/m²)

  • 524m²
  • .sprat

Na prodaju parcela blizu glavnog puta

Gloždak, Paraćin

-Na prodaju parcela u neposrednoj blizini auto-puta i buduće obilaznice oko grada! *Izuzetna poslovna prilka za budućnost! više

62.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Panjevački Rit

Panjevački Rit, Jagodina

*širina placa 27m *1500eur/a više

97.335€ (15 €/m²)

  • 6300m²

Trosoban stan NOVI SAD, 155000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102471 - CENA 155.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji, bez... više

155.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Čukarica, Vodovodska, Vodovodska, Zemljište, 2000ari, 270000 EUR

Vodovodska, Beograd

Parcela, gradsko građevinsko zemljište, uz samu Vodovodsku ulicu, pred ulazak u Železnik. Mogućnost kupovine još 10 ari. GREJANJE - Ostalo,... više

270.000€ (135 €/m²)

  • 2000m²

Zemun, Ugrinovci, 34 nova, Zemljište, 11400ari, 155000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Parcela se nalazi na dobroj lokaciji u blizini asfaltnog puta.Pravilnog oblika.Do placa se dolazi tucanim putem. GREJANJE - CG, sprat / ID... više

155.000€ (13 €/m²)

  • 11400m²

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

139.200€ (2 400 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • 1/5 spratova