Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Veća parcela u blizini Jagodine na 2 km od grada

Štipljanski put, Jagodina

U ponudi veća parcela u blizini grada u pravcu Štipljanskog puta. Parcela je zgodna za podizanje plastenika, bilo koje poljoprivredne kulture.... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Gradsko građevinsko zemljište, industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

Potez preko Lugomira, u delu industrijske zone Velika, prostrana, nepravilna parcela Prilaz parceli sa puta, udaljenost od puta je oko 85m ***Pogodno... više

150.000€ (13 €/m²)

  • 10933m²

Poljoprivredno zemljište Ribinski put

Vranje

P- 4693m2/ namena zemljišta: građevinsko Struja, voda: da/ 55m direktnog izlaza na put Napomena: postoji mogućnost i kupovine parcele pored... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Jagodina, Industrijska zona

Industrijska zona, Jagodina

Lepa parcela u industrijskoj zoni. više

42.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC NOVI SAD, 515000€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznaka: 7089981 CENA SA URAČUNATOM AGENCIJSKOM PROVIZIJOM OD 3 %. Na prodaju plac na samo 7 minuta od Najlon pijace, površine 6.724... više

515.000€ (76 €/m²)

  • 6724m²

Zemun, Ugrinovci, Zemunska, Zemljište, 9700ari, 350000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Zemljište uz put Dobanovci-Batajnica u Ugrinovcima, industrijska komercijalna-zona. Širina fronta do glavnog puta 33m. Dostupna infrastruktura,... više

350.000€ (36 €/m²)

  • 9700m²

PALILULA DORCOL 51m2 , (2L) , 160000e

Dorcol, Palilula, Beograd

PREDSOBLJE, SOBA, KUHINJA SA TRPEZARIJOM, OSTAVA, KUPATILO I DVE LODJE. uknjizen 4/5 POENKAREOVA više

160.000€ (3 137 €/m²)

  • 1 soba
  • 51m²
  • 4.sprat

Lazarevac, Stepojevac, 7. oktobra, 109a, 145000EUR

Stepojevac, Beograd

Agencijski ID: 128374, struja, uknjizen. Na prodaju izuzetna investiciona parcela ukupne povrsine 109 ari (1,09 ha) sa direktnim izlazom od... više

145.000€ (13 €/m²)

  • 10900m²

Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, Garaža, 12m2, 39500 EUR

Blok 65, Beograd

Garažno mesto u luksuznom objektu West Tower. Agencijska provizija iznosi 2% GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID... više

39.500€ (3 291 €/m²)

  • 12m²

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

314.425€ (3 743 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Na prodaju njiva - zemljiste u gradjevinskom području Dragocvet

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Prodajemo parcelu pogodnu za više delatnosti Sastoji se iz 4 parcele koje su u komadu , dve su odmah do glavnog puta iz koji je prilaz za druge... više

18.900€ (2 €/m²)

  • 7083m²

Dvosoban stan KOPAONIK, 100640€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

100.640€ (1 973 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 2/3 spratova