Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

75.000€ (1 119 €/m²)

  • 67m²
  • Prizemlje/1 spratova

Građevinski plac 25 ari, Obrenovac, Veliko Polje– 25 000 €

Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 25,60 ari u Velikom Polju, približno dimenzije 54m x 47m • Plac se nalazi na mirnom mestu,... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stara pazova, Krnješevci, Lukin Salaš, Zemljište, 11000ari, 380000 EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Građevinsko zemljište na putu Ugrinovci-Krnješevci. Širina fronta prema asfaltu oko 40 metara. Izvađeni lokacijski uslovi za izgradnju poslovno-skladišnog... više

380.000€ (34 €/m²)

  • 11000m²

Prodaja lokala u Centru| Odlična lokacija | Kompas Nekretnine

Centar, Novi Sad

U ponudi je lokal na prodaju u centru na izuzetno frekventnoj i odlično povezanoj lokaciji, idealan za različite poslovne delatnosti. 140 m... više

576.800€ (4 120 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep PENTHAUS stan

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV KROVNA TERASA GRATIS Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE! SOMBOR, prodaje se parcela uz ogradu Panonke površine 11928m2, dimenzija cca 80m x 160m. Pogodno za auto-placeve, parkinge... više

88.000€ (7 €/m²)

  • 11928m²

- uzice sf 2572

Kremna, Užice

Zemljište na prodaju, u predivnom delu Tare, Kremna, selo Dobro polje. Idealna prilika za sve koji žele da se sklone od gradske gužve i žive... više

100.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde, 1.82ha

PLUŽINE, Plužine

Crna Gora, Plužine - Ponikva-Gvozde poljoprivredno zemljište, 1.82ha Pored magistralnog puta Nikšić-Plužine nalazi se zemljište pod šumom... više

19.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

96.800€ (1 363 €/m²)

  • Garsonjera
  • 71m²
  • /3 spratova

Građevinsko zemljište 18, 67 ari – Rasputnica

Rasputnica, Ćuprija

Na prodaju odlično građevinsko zemljište površine 18,67 ari u naselju Rasputnica – mirna lokacija, idealna za izgradnju porodične kuće ili više... više

16.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poljoprivredno zemljište u Šantarovcu

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Brestovac više

33.783€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac pogodan za gradnju, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²