Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

PRODAJEMO! Garažna mesta površine 12, 5m2 - 12.000€

Obrenovac, Beograd

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10... više

12.000€ (800 €/m²)

  • 15m²
  • .sprat

LOKAL NOVI SAD, 262850€

Socijalno, Novi Sad

Socijalno, odličan ulični lokal u novogradnji, frekfentna lokacija . Dobra investicija. Agencijska oznaka nekretnine 8089754, Novi Sad, Socijalno.... više

262.850€ (2 986 €/m²)

  • 88m²

Dvosoban stan KOPAONIK, 92690€

Vikend Naselje, Kopaonik

NOVI apartmani na Kopaoniku koji će biti useljivi u oktobru 2024. godine... Cena sa uračunatim PDV-om bez provizije za kupca... Lokacija - Vikend... više

92.690€ (1 972 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/3 spratova

Stara pazova, Krnješevci, Autoput Beograd-Zagreb, Zemljište, 13300ari, 332500

Krnješevci, Stara Pazova

45mx297m, plac se nalazi kod Šimanovačke petlje, GREJANJE - CG, sprat VPR/ ID oglasa: 41871. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. više

332.500€ (25 €/m²)

  • 13300m²

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 1.5, 47m2, 118910 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

118.910€ (2 530 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 1/3 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Karpoševa, 2.5, 57m2, 220760 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Dvoiposoban stan u izgradnji. Struktura stana je dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva hodnika, kupatilo, toalet i... više

220.760€ (3 872 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja u Sremskoj Kamenici, različite strukt

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na... više

90.949€ (2 598 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 35m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju garaza na Obilicevom vencu

Obilićev venac, Medijana, Niš

više

21.000€ (1 750 €/m²)

  • 12m²
  • po.sprat

Plac u mirnom delu grada

Vrapčane, Paraćin

više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

ODLIČNA PRILIKA – Parcele na idealnoj lokaciji u Gamzigradskoj Banji

Okolina, Zaječar

Na prodaju dve poljoprivredne parcele ukupne površine 57,76 ari, idealne za različite vidove poljoprivredne proizvodnje ili dugoročnu investiciju.... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

85.800€ (1 383 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova