Za upit srbija pronađeno 10000 oglasa

Trosoban stan NOVI SAD, 182900€

Centar, Novi Sad

CENA sa PDV-om, kvalitetna ovogradnja u centru grada useljiva u junu 2026. godine... Agencijska šifra - 1101168 više

182.900€ (2 950 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/4 spratova

Čukarica, Železnik, Stevana Filipovića, Zemljište, 3800ari, 161000 EUR

Železnik, Beograd

Na prodaju plac na samom izlazu iz Železnika na putu ka Sremčici, površine 38, 28 ari. Plac se nalazi na oko 70 m od glavne ulice. Trenutno... više

161.000€ (42 €/m²)

  • 3800m²

Surčin, Dobanovci, Krčevine, Zemljište, 42000ari, 1260000 EUR

Dobanovci, Beograd

Tri nezavisne parcele (prodaje se u komadu) dimenzija 100X400m. Poljoprivredno zemljište. U blizini Dobanovačke petlje. GREJANJE - CG, sprat... više

1.260.000€ (30 €/m²)

  • 42000m²

NJIVA 2.KLASE

Rokovci, Sombor

NJIVA 2.KLASE! ROKOVCI, udaljeno od vode cca 50m, na prodaju su dve njive 2.klase ukupne veličine 11.135m2. Prva je veličine 6.306m2, dimenzija... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čortanovci - Plac ID#7000052

Čortanovci, Inđija, Inđija

Čortanovci. Plac 1.325m2. Front 14m2. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja - njiva 4.klase. Prilaz tucanik. U neposrednoj blizini... više

13.600€ (10 €/m²)

  • 1325m²

Sigurnost, kvalitet konfor - može li se poželeti više

Petrovaradin, Novi Sad

Izuzetna lokacija, izuzetni stanovi. Prostrani, svetli, pažljivo osmišljen raspored iz čega proističe maksimalan konfor. Vrhunska gradnja, samo... više

114.520€ (2 544 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 2/2 spratova

STANOVI NA PRODAJU NOVI SAD | NOVOGRADNJA | JEDNOSOBAN | DVOSOBAN | TROSOBAN |

Rotkvarija, Novi Sad

Nudimo stanove na prodaju u Novom Sadu u modernom stambeno-poslovnom kompleksu koji se gradi na izuzetnoj lokaciji, nedaleko od centra grada... više

222.195€ (3 898 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 57m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

138.850€ (2 954 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1/8 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

95.743€ (2 735 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 35m²
  • 2/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD | NOVOGRADNJA | 0.5-4.0 | ODLIČNA LOKACIJA, TELEP

Telep, Novi Sad

2.0 STAN dvorisno ORJENTISAN U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambeno-poslovnom objektu projektovanom po meri savremenog kupca,... više

117.102€ (3 081 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 38m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

146.670€ (2 095 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 3.sprat

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²