Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Čukarica, Sremčica, Obrenovačka, 40a, 212000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108579, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini stadiona Fk Sremcica. Front placa mu je oko 16m tako da je veci deo u duzini.... više

212.000€ (53 €/m²)

  • 4000m²

Novi Sad, Ledinci, Brestovi, 130a, 715000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 110459, struja, uknjizen, plac. Prodaju se uknjizene 3 parcele, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Dozvoljena je gradnja.... više

715.000€ (55 €/m²)

  • 13000m²

Čukarica, Železnik, Avalska , 24a, 170000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 109000, uknjizen, njiva. Vlasnistvo je 24a od mogucih 72. Nije uradjena konverzija zemljista. Lokacijski odmah u blizini stadiona... više

170.000€ (70 €/m²)

  • 2400m²

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode stepe , 8.0, 242m2, 699000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109250, I/IV, terasa(3), uknjizen, novogradnja, garaza(3), stambena zgrada. Prodaje se ceo prvi sprat , sastoji se od 2 stana... više

699.000€ (2 888 €/m²)

  • 8 soba
  • 242m²
  • 1/4 spratova

Sopot, Ralja, Bezdan, 31a, 19000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104509, uknjizen. Suma od 31 a pored prolazi asvaltni put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

19.000€ (6 €/m²)

  • 3100m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 74a, 74000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104513, struja, uknjizen. Plac uz asvalt u grafjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

74.000€ (10 €/m²)

  • 7400m²

Sopot, Ralja, Orovac, 62a, 37000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104581, uknjizen. Dve parcele suma 12 a i njiva od 50 a udaljeno oko 200 m od asvalta. Ima zemljani put. Vise informacija na:... više

37.000€ (5 €/m²)

  • 6200m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 46a, 46000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

46.000€ (10 €/m²)

  • 4600m²

Inđija, Krčedin, Janda, 30a, 8000EUR

Krčedin, Inđija

Agencijski ID: 108375, uknjizen, vinograd. Plac u Krcedinu ,vodi se kao vinograd. Zemljiste je gradjevisnko ali izvan gradjevinskog podrucja.... više

8.000€ (2 €/m²)

  • 3000m²

Zvezdara, Vojislava Ilića, Ulcinjska, 14m2, 19000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 105905. Autolift, klackalica. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka... više

19.000€ (1 357 €/m²)

  • 14m²

Zlatibor, Partizanske vode, , 23a, 240000EUR

Partizanske Vode, Zlatibor

Agencijski ID: 79747, struja, uknjizen, plac. Odlican plac na lepoj lokaciji pogodan za sve namene,deljiv,poseduje informaciju o lokaciiji,ķ.o.Branesci... više

240.000€ (104 €/m²)

  • 2300m²

Barajevo, Guncati, Opovska, 80a, 9000EUR

Guncati, Beograd

Agencijski ID: 102695, uknjizen, njiva. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

9.000€ (1 €/m²)

  • 8000m²