Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Surčin, Radiofar, Vasilija Ostroškog, Zemljište, 930ari, 140000 EUR

Radiofar, Beograd

Građevinske parcele od 4,9 ara do 9,3 ari, formirane prema urbanističkom planu naselja Radiofar. Informacija o lokaciji. GREJANJE - CG, sprat... više

140.000€ (150 €/m²)

  • 930m²

Na prodaju hotelski objekat u Vrnjačkoj Banji – idealno za investitore i ugo

Vrnjačka Banja

Predstavljamo jedinstvenu priliku za investiciju – kompletno opremljen hotel u jednoj od najposećenijih banjskih destinacija u Srbiji – Vrnjačkoj... više

1.100.000€ (2 345 €/m²)

  • 469m²
  • .sprat

Tri placa različitih površina

Striža, Okolina, Paraćin

Plac 4 ara 12000 eur-a plac 3,9 ara do Carigradskog druma 13650 plac 102,87 ari 80000 eur-a. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pančevo - Centar, 12.05a

Centar, Pančevo

Pančevo - Centar plac, 12.05a Na prodaju plac namenjen za izgradnju stambeno-poslovnog objekta, smešten u samom centru Pančeva, u neposrednoj... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 67m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.0, 67m2 (terasa 5m2), PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

232.800€ (3 474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 67m²
  • Prizemlje/5 spratova

Poljoprivredno zemljište na obali Velike Morave

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 92,82 ara na samoj obali Velike Morave. ✅ Pogodno za razne poljoprivredne kulture ✅ Pristup vodi... više

20.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaje se plac u građevinskom području

Trnava selo, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac površine 20.33a . Upitanju je zemljište u gradskom građevinskom području - šuma 3.klase. Nazovite nas. 064/8-312-063 065/8-222-441... više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište, Trnava

Trnava, Jagodina

*OGRAĐEN PLAC *smešten je u gradjevinskom području više

10.000€ (21 €/m²)

  • 461m²

Prodaja, Poslovni prostor, Ćuprija, Centar

Centar, Ćuprija

Strogi centar, glavna ulica više

180.000€ (962 €/m²)

  • 187m²
  • Prizemlje/2 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 57600€

Adice, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100851 CENA je 57.600e + 3% agencijska provizija. Na prodaju stan u izgradnji, na samoj granici Telep-Adice, u neposrednoj... više

57.600€ (1 800 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 32m²
  • Prizemlje/2 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

196.024€ (2 840 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Stanovi u Petrovaradinu (0.5–4.0), 26–125 m² – Agencija Kompas

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? U ponudi imamo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0.5 do 4.0 sprata, smeštene... više

103.454€ (2 652 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 2/4 spratova