Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Četvorosoban stan NOVI SAD, 189830€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1092714 Prelep četvorosoban dupleks u modernoj zgradi na Telepu. Useljiv, Potkrovlje, lift, terasa, cena sa PDV -om. Mogućnost... više

189.830€ (1 807 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 3/4 spratova

Petosoban stan SREMSKA KAMENICA, 356640€

Popovica, Sremska Kamenica

više

356.640€ (2 584 €/m²)

  • 5 soba
  • 138m²
  • 2/3 spratova

Čukarica, Velika Moštanica, 1. maja, 4a, 14500EUR

Velika Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 131697, plac. Plac ukupno ima 5a. Uradjena deoba po papirima ima 4.2a . Super lokacija idealna za porodicnu gradnju. Vise informacija... više

14.500€ (36 €/m²)

  • 400m²

Šumsko zemljište-

Izvor, Okolina, Paraćin

Šumsko zemljište se nalazi preko puta parking prostora ispod Čestobrodice. Hvala Vam što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas Želimo... više

6.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela u građevinskom području Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

Parcela na prodaju površine 50,80 ari na odličnoj lokaciji. više

101.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prelepa parcela uz glavni put

Lozovik, Okolina, Jagodina

-poljoprivredno zemljište -privatna svojjina -u blizini vinarije -dužinski je uz glavni put više

16.726€ 0 €/m²)

  • 0m²

Futog - Uknjiženo poljoprivredno zemljište ID#7000066

Futog, Novi Sad, Novi Sad

Futog. Obradivo, poljoprivredno zemljište (njiva). Dve parcele jedna do druge ukupne površine 9.622m2. Prilaz zemljani put. U blizini sela.... više

148.600€ (15 €/m²)

  • 9622m²

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! penthaus cene su izrazene saPDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

242.000€ (2 602 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • Prizemlje/1 spratova

PLAC NOVI SAD, 225980€

Klisa, Novi Sad

Agencijska oznka 7089571 - PLEC za GRADNJU poslovnog objekta od 870 m2... Uknjiženo gradjevinsko zemljište na Vidovdanskom naselju. Dozvoljena... više

225.980€ (102 €/m²)

  • 2194m²

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1102473 - CENA 230.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA. -Prodaje se trosoban PENTHOUSE stan na Telepu , blizu Limana 4, u izgradnji,... više

230.000€ (2 211 €/m²)

  • 3 soba
  • 104m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

Stanovi bez provizije U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom... više

106.084€ (2 791 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/5 spratova

Plac u Dankovu

Dankovo, Paraćin

šahta za vodu ima više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²