Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Stan u izgradnji

Pivara, Jagodina

Stan u izgradnji. cena je 1400e/m2 + PDV više

83.160€ (1 540 €/m²)

  • soba
  • 54m²
  • 3/7 spratova

Plac 48 a u Kragujevcu

Cerovac, Kragujevac

Na prodaju plac površine 48 ari u Kragujevcu, u Srbiji. Parcela je pogodna za investiciju, a dodatnu vrednost predstavlja put sa dve strane... više

38.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

97.358€ (2 950 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 33m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova u izgradnji – Novogradnja Telep, odlična lokacija! | Kompas

Telep, Novi Sad

U ponudi su stanovi u izgradnji na Telepu – savršeno pozicionirani u mirnom i urbanom delu grada, odlično povezanom sa svim važnim saobraćajnicama... više

114.814€ (2 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 3/5 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – ČETVOROSOBAN STAN ADAMOVIĆEVO NASELJE – NOVOGR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA ADAMOVIĆEVO NASELJE – ČETVOROSOBAN STAN 102.94m² – PARKING U ponudi je kvalitetan četvorosoban stan... više

283.085€ (2 775 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 102m²
  • Potkrovlje/3 spratova

PREMIUM stanovi na Limanu – 2.0 do 4.0, 33–69 m² | Vrhunac kvaliteta i kom

Liman 4, Novi Sad

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica... više

108.647€ (3 017 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • Prizemlje/3 spratova

U INDUSTRIJSKOJ ZONI! GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE NA ODLIČNOJ LOKACIJI!

Okolina, Sombor

PLAC! 427a! GRAĐEVINSKO ZEMLIŠTE! Prodaje se građevinsko zemljište ukupne površine 427a, u industrijskoj zoni na odličnoj lokaciji, nedaleko... više

299.980€ 0 €/m²)

  • 0m²

Placevi različitih veličina, Petlovac,

Karađorđevo brdo, Paraćin

Cena je izražena po aru površine., 1.plac 90m2, 3521/6 2.plac 11,31 ari 3.plac 6,60ari 4.plac 4,70 ari 5.plac 9,40 ari 6.plac 10,11ari 7.plac... više

4.750€ 0 €/m²)

  • 0m²

Voždovac, Lekino brdo - Vojvode Prijezde, 198m2

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo - Vojvode Prijezde lokal, 198m2, PR/5, EG Lokal u novoj zgradi, pod dvogodišnjim zakupom. Pogodan za investicionu... više

600.000€ (3 030 €/m²)

  • 198m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju plac – blizina grada

Štipljanski put, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 18,5 ari, koje se nalazi u neposrednoj blizini grada. Plac je ravan, pogodan za obradu, voćnjak... više

22.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

52.730€ (1 286 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/5 spratova