Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Penthaus Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

206.360€ (2 579 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 80m²
  • 1/1 spratova

STANOVI U IZGRADNJI - CENA VEĆ OD 1270 EURA PO M2

Centar, Ćuprija

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo... više

49.187€ (1 294 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • Prizemlje/5 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Končarevo, Okolina, Jagodina

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Končarevu blizu Morave. više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac površine 45.37a na Trnavskom putu

Trnava, Jagodina

Poljoprivredno zemljište od 45.37a. Ima put do placa. više

37.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela na glavnom putu Ćuprija-Jagodina

Mijatovac, Okolina, Ćuprija

Građevinsko zemljište na glavnom putu iz Ćuprije za Jagodinu površine 32a. Ukoliko želite da pogledate zemljište sa nekim od naših agenata... više

35.000€ (1 €/m²)

  • 32000m²

Zemljište do glavnog puta

Davidovac, Okolina, Paraćin

-Zemljište se nalazi do glavnog puta Paraćin -Zaječar sa leve strane na 500m, od aerodroma u Davidovcu! -Postoji voda više

8.700€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište/Trnava

Trnava, Jagodina

Mogućnost parcelisanja zemljišta površine 1ha više

70.224€ 0 €/m²)

  • 0m²

Komforna useljiva kuća

Levač, Jagodina

*5 spavaćih soba *Kuća novije gradnje, građena oko 2005. godine *Prilaz - ASFALTNI PUT i PEŠAČKA STAZA više

125.000€ (625 €/m²)

  • 200m²
  • /2 spratova

PLAC SREMSKA KAMENICA, 180000€

Cardak, Sremska Kamenica

.Agencijska oznaka 7089996 - Cena 180000 + agencijska provizija 3%. Plac sa blagom kosinom, pogodan za izgradnju porodične kuđe ili parcelisanje... više

180.000€ (78 €/m²)

  • 2299m²

Palilula, Ovča, Ovča, Zemljište, 7500ari, 75000 EUR

Ovča, Beograd

Prodaja poljoprivrednog zemljišta, pravilnog oblika, gde gradnja nije moguća. GREJANJE - CG, sprat / ID oglasa: 61304. Agencijska provizija... više

75.000€ (10 €/m²)

  • 7500m²

Barajevo, Lisović, Milivoja Bogdanovića Arnauta, Zemljište, 4300ari, 86000 E

Lisović, Beograd

U mirnom okruženju, na 30 minuta od Beograda dve parcele u građevinskom području. Dobra lokacija, pogodno za izgradnju porodičnih kuća, vikendica... više

86.000€ (20 €/m²)

  • 4300m²

Vikendica u centralnom delu sela Voljavče na 3 km od centra Jagodine

Voljavče, Okolina, Jagodina

Ova vikendica, površine 19m2, nalazi se u selu Voljavče na samo 3km od jagodine. Potrebno je ulaganje ali je zato cena i više nego povoljna.... više

10.000€ (526 €/m²)

  • 19m²
  • Prizemlje