Za upit prodaju pronađeno 10000 oglasa

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 183590€

Popovica, Sremska Kamenica

više

183.590€ (2 039 €/m²)

  • 4 soba
  • 90m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo - Glumčevo brdo, plac 70.92a

Glumčevo brdo, Barajevo, Beograd

Barajevo - Glumčevo brdo plac, 70.92a Zemljište u građevinskom području, okruženo šumom, u blizini Beograda. U neposrednoj blizini parcele... više

55.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ekskluzivan salonski četverosoban stan u centru grada

Centar, Jagodina

NA PRODAJU – EKSKLUZIVAN SALONSKI ČETVOROSOBAN STAN U CENTRU GRADA Prodaje se izuzetan salonski četvorosoban stan u samom centru grada, smešten... više

200.000€ (1 492 €/m²)

  • soba
  • 134m²
  • 3/3 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m² d

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici,na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

109.283€ (2 601 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 42m²
  • 1/2 spratova

PRODAJA LOKALA NOVI SAD A – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – PRIZEMLJE I GALERI

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA LOKALA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU U ponudi je prodaja u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu.... više

1.500€ (2 €/m²)

  • 561m²
  • 3.sprat

Za one koji cene kvalitet stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji, odlična l

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji na telepu blize centru grada,odmah na pocetku telepa. Cena već od 2.990... više

148.033€ (3 218 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 46m²
  • 1/2 spratova

Plac 10, 90 ari, izlazi na dve ulice sa starijim objektima

Dankovo, Paraćin

Na placu objekat 1 kuća 73m2 objekat 2 pomoćno 123m2 koš za rusenje objekat 3 pomoćno 82m2 plevnja objekat 4 pomoćno 1m2 Svi su objekti legalizovani.... više

40.000€ (547 €/m²)

  • 73m²
  • .sprat

Zemun, Sutjeska - Pazovački put, 63m2

Sutjeska, Zemun, Beograd

Zemun, Sutjeska - Pazovački put 2.5, 63m2, podno grejanje/struja, inverter klima, lift, 1/4, interfon, parking, garaža Na Pazovačkom putu... više

172.480€ (2 737 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 1/4 spratova

Voždovac, Autokomanda - Ustanička, 69m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 3.0, 69m2 (terasa 8m2), 1/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža Stan se nalazi u savremenom stambeno-poslovnom... više

242.669€ (3 516 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 1/8 spratova

PLAC 9 ARI – SAMO 7.000€!

Jagodina

Na prodaju prostran plac površine 9 arI. Površina: 9a -Cena: samo 7.000€ -Ravan teren -Pogodan za različite namene Za više informacija i dogovor... više

7.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji – Lipar!

Lipar, Jagodina

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • Prizemlje/5 spratova