Novi Sad, Grbavica, Danila Kiša, 5.0, 234m2, 100000EUR

Danila Kiša , Grbavica, Novi Sad, Srbija

100.000€

427 €/m²

Tip

Stan

Površina

234 m²

Struktura

5+

Grejanje

Centralno

Detalji

Tip
Stan
Struktura
5+
Cena
100.000€
Površina
234 m² (427 €/m²)
Grejanje
Centralno
Lift
Da
Parking
Da
Uknjižen
Da
Ažuriran
31.12.2025
ID
1469756

Opis

Agencijski ID: 127441, lift(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Na prodaju je luksuzni penthouse na jednoj od najprestiznijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobodjenja. Stan se nalazi na poslednjem spratu zgrade i prostire se na 234 m² u jednom nivou, sto mu daje izuzetan osecaj komfora, privatnosti i ekskluzivnosti.

Do stana se dolazi liftom koji vodi direktno u stan ili elegantnim stepenistem koje izlazi na privatni ulaz. Prostran dnevni boravak sa kuhinjom cini centralni deo stana i otvara se ka velikim terasama koje se prostiru sa obe strane, pruzajuci spektakularan pogled na Novi Sad i Frusku goru. Sve cetiri spavace sobe imaju direktan izlaz na istu terasu, sto dodatno naglasava osecaj luksuza i povezanosti sa spoljasnjim prostorom.

Penthouse raspolaze sa dva komforna kupatila i dodatnim toaletom, a dvostrana orijentacija i velike staklene povrsine obezbedjuju obilje prirodnog svetla tokom celog dana. Uz stan se prodaju i dve garaze koje omogucavaju parkiranje do cetiri automobila, sto predstavlja izuzetnu prednost na ovoj lokaciji. Ovaj stan predstavlja retku priliku za one koji traze vrhunski zivotni prostor na elitnoj lokaciji, sa panoramskim pogledima i potpunom privatnoscu.

Cena po dogovoru. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 0646599410 021/399-... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs

Kontakt info

Reg. posrednika br.
554
Kontakt osoba
Beocity Nekretnine
Telefon 1
060/328-... Prikaži broj
Telefon 2
011/328-... Prikaži broj
Adresa
Makenzijeva 22
Beograd , Srbija

Kontaktiraj oglašivača

Slične nekretnine