Dvoiposoban stan, Beograd - Mirijevo | Prodaja · 50m² · 57.000€
Vitezova Karađorđeve Zvezde , Mirijevo, Zvezdara, Beograd, Srbija
57.000€
1 140 €/m²
MIRIJEVO, 50m2, II, eg, uk. ID#55864
Slične nekretnine
Zvezdara, Mirijevo, Zagrađe, 0.5, 23m2, 60000EUR
- 60.000€ 23 m2
ZVEZDARA MIRIJEVO 36m2 , 62335e
- 62.335€ 36 m2
Zvezdara, Učiteljsko naselje - Svetog Klimenta, 30m2
- 75.000€ 30 m2
Prodajem dvosoban stan Zvezdara-Mirijevo
- 84.000€ 54 m2
PRODAJA, 1.5 STAN, ZELENO BRDO, ZVEZDARA
- 83.000€ 34 m2
Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića, 42m2
- 92.400€ 42 m2
ZVEZDARA MIRIJEVO 45m2 , (2L) , 84780e
- 84.780€ 45 m2
Zvezdara, Mirijevo - Jovanke Radaković, 40m2
- 86.000€ 40 m2
Zvezdara - Učiteljsko naselje, 34m2
- 107.180€ 34 m2
Mirijevo, stan 40 m2 , cena sa PDV, lux ID#1576
- 97.130€ 40 m2