Za upit prodaja stanova stari grad pronađeno 293 oglasa

Zemun-Banatska 106kvm (119kvm) ID#25987

Gornji grad, Zemun, Beograd

Zgrada je iz 2012. godine, stan je izuzetan, sređen, komplet namešten, LUX. Retko u ponudi stanova da imate stan u kome nema šta da se radi,... više

310.000€ (2 924 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 106m²
  • 2/3 spratova

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA, 115m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun - Gornji grad, VRHUNSKA NOVOGRADNJA 3.0, 115m2 (terasa 29m2), 6/6, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža Trosoban stan na šestom... više

327.750€ (2 850 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 115m²
  • 6/6 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 3.0, 84m2, 304500EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131674, II/III, dupleks, francuski balkon, terasa, uknjizen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno uredjen duplex u novogradnji... više

304.500€ (3 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Gornji grad, Dragana Rakića, 2.5, 68m2, 249000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 131689, I/III, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Luksuzno opremljen stan u novogradnji (2020), na odlicnoj lokaciji.... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 3 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

Zemun, Altina, Dobanovački put, 2.0, 46m2, 100000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130903, II/III, klima, telefon, terasa, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:... više

100.000€ (2 173 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska, 2.5, 55m2, 174900EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130366, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se stan kao atelje 55 m2,na visokom... više

174.900€ (3 180 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²

Zemun, Altina, Ugrinovački put 18 deo, 2.5, 50m2, 98500EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130582, II/II, terasa. Prodaje se stan u mirnom kraju Altine. Stan se nalazi u nizoj zgradi sa 4 stana Kvalitetno odradjeno.... više

98.500€ (1 970 €/m²)

  • 3 soba
  • 50m²
  • 2/2 spratova

Zemun, Gornji grad, Prvomajska, 3.5, 74m2, 295000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava,... više

295.000€ (3 986 €/m²)

  • 4 soba
  • 74m²
  • 11/12 spratova

Zemun, Gornji grad, Mačvanska , 3.0, 83m2, 160000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 117985, I/I, terasa, uknjizen, tavan, ostava, dvorisna zgrada. Na odlicnoj lokaciji u Zemunu se prodaje stan na prvom spratu... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Novi grad, Kranjska , 2.5, 63m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 130367, VPR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta, stambena zgrada. Prodaje... više

250.000€ (3 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Zemun, Altina, Borhesova, 1.5, 41m2, 92000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 118023, PR/IV, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se prodaje kompletno namesten. Pvc stolarija, parket, klima, etazno grejanje... više

92.000€ (2 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²