Za upit prodaja stanova Beograd pronađeno 1815 oglasa

Zvezdara, Gradska bolnica, Đevđelijska, 5.0, 157m2, 390000 EUR

Gradska Bolnica, Beograd

Na prodaju stan koji se sastoji od četiri spavaće sobe i velikog dnevnog boravka, dva mokra čvora, ostave, terase od 30m2 i balkona. Postoje... više

390.000€ (2 484 €/m²)

  • 5 soba
  • 157m²
  • 5/5 spratova

Kula West 65 ID#28206

Blok 65, Novi Beograd, Beograd

Moderan, luksuzan stan, sa panoramskim pogledom, na izuzetnoj lokaciji. Kompletno opremljen visoko kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.... više

390.000€ (6 393 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 61m²
  • 14/39 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 391000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namesten,... više

391.000€ (4 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 8/8 spratova

BW HUDSON – POGLED NA REKU

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

BW Hudson – prestizna zgrada na jednoj od najatraktivnijih lokacija u prvom redu do reke, u okviru ekskluzivnog kompleksa Riverline. Ova premium... više

393.888€ (6 252 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 7.sprat

PRODAJA, BW PARKVIEW, 3.0, PERFEKTAN

Beograd Na Vodi, Savski Venac, Beograd

Izuzetan, dvostrano orijentisan stan(jug - zapad), sa divnim i ocaravajucim panoramskim pogledom prema reci i gradskom jezgru. Nekretnina se... više

395.000€ (4 759 €/m²)

  • 3 soba
  • 83m²
  • 23.sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka, 3.0, 72m2, 395000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten,... više

395.000€ (5 486 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 12/16 spratova

Stan za prodaju Slavija ID#599473

Slavija, Savski Venac, Beograd

Stan za prodaju Slavija U Birčaninovoj ulici, u rezidencijalnom delu ulice (između ulica Svetozara Markovića i Resavske), na prodaju dupleks... više

396.000€ (3 600 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 110m²
  • 3/4 spratova

PORODIČNI DOM SA VELIKIM DVORIŠTEM - Vlasnik

Cara Dušana, Zemun, Beograd

Stan u novogradnji kompletno sređen i opremljen 2026. Površina od 65m2 se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, toaleta, garderobera a kuhinja... više

396.000€ (4 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Vračar, Krunska, Resavska , 3.5, 96m2, 396500EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 65153, IV/VI, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Lep 3.5 stan sa... više

396.500€ (4 130 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 4/6 spratova

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Savski venac, centar - Risanska, 170m2

Centar (Savski venac), Savski Venac, Beograd

Savski venac, centar - Risanska 5.0, 170m2 (dve terase + lođa), 5/5, etažno grejanje, video nadzor, interfon, parking, dupleks U ponudi za... više

398.000€ (2 341 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 170m²
  • 5/5 spratova