Za upit prodaja kuća Sombor pronađeno 98 oglasa

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

SPRATNICA BLIZU CENTRA GRADA!

Centar, Sombor

KUĆA! U okviru Venca,nedaleko od samog centra grada,nalazi se kuća,površine 214m2,u dve stambene etaže,ali koja može funkcionisati i kao jedan... više

72.000€ (336 €/m²)

  • 214m²
  • Prizemlje/1 spratova

KUĆA NA LEPOJ LOKACIJI!

Selenča, Sombor

KUĆA Na jednoj od najlepših lokacija u gradu se prodaje kućča od 128m2, na parceli od 811m2. Kuća je čvrste gradnje, održavana, sve sobe su... više

226.600€ (1 770 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

CENTRALA

Okolina, Sombor

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta,... više

33.000€ (311 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Sombor, Centar

Centar, Sombor

KUĆA ! Sombor je grad istorije i grad sa dušom, a ta duša sačuvana je u svim njegovim znamenitostima, jedna od njih je i kuća znatno uvučena... više

1.250.000€ (4 222 €/m²)

  • 296m²
  • .sprat

KUĆA! ŽARKOVAC

Žarkovac, Okolina, Sombor

KUĆA! ŽARKOVAC, na Somborskom putu, prodaje se kuća veličine 124m2 na placu od 844m2. Sastoji se od predsoblja, 2 spavaće sobe, dnevnog boravka,... više

51.500€ (415 €/m²)

  • 124m²
  • .sprat

KUĆA U STANIŠIĆU

Stanišić, Okolina, Sombor

Prodaje se renovirana kuća u Stanišiću od 102m2 na parceli od 1046m2. U kući je promenjena elektro i vodovodna instalacija, prozori su novi... više

29.000€ (284 €/m²)

  • 102m²
  • .sprat

PROSTRANA KUĆA SA VELIKIM PLACEM U MLAKAMA – ŠIRI CENTAR!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Prodaje se prostrana kuća od 159m² na placu od 9,1a u mirnom naselju Mlake, širi centar grada. Nekretnina se sastoji od 3 komforne sobe,... više

144.200€ (906 €/m²)

  • 159m²
  • .sprat

KUĆA BUKOVAC - SPRATNA, ODLIČNA

Bukovački Salaši, Okolina, Sombor

KUĆA! Na Bukovcu, glavni put, 222m2, čvrste gradje, dvojna, ali kompletno katastarski odvojena. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena.... više

70.000€ (315 €/m²)

  • 222m²
  • .sprat

Sombor, Stapar, , 5.0, 180m2, 195000EUR

Sombor

Agencijski ID: 96920, 24a, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela. Kuca se nalazi u glavnoj ulici... više

195.000€ (1 083 €/m²)

  • 180m²