Za upit Paracin pronađeno 243 oglasa

Kuća u novogradnji - moguća zamena za stan ili dva stana

Gloždak, Paraćin

U ponudi legalizovana kuća u mirnom delu grada. Kome je potreban mir a sam centar i trgovina u neposrednoj blizini, nekretnina je za njega.... više

130.000€ (734 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

Sredjena vikendica na prodaju

7. juli, Paraćin

Prodajemo uknjizenu odmah useljivu vikendicu, pravilnog rasporeda ,u mirnom i prirodnom okruzenju.Vikendicu cine dnevni boravak sa kuhinjom... više

30.000€ (508 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat

Dve kuće na prodaju

Raševica, Okolina, Paraćin

ODLIČNO seosko domaćinstvo u Raševici - opština Paraćin Na placu se nalazi stara kuća koja zahteva ulaganja i nova, nedovršena prostrana kuća.... više

18.000€ (64 €/m²)

  • 280m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 48m²
  • .sprat

Na prodaju plac u Sisevcu

Sisevac, Okolina, Paraćin

Na prodaju plac u Sisevcu, površine 40,35 ari, koji se sastoji iz dve parcele, u mirnom i prirodnom okruženju – idealan za izgradnju kuće, vikendice... više

54.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC PARAĆIN, 14000€

KaraĐorĐevo Brdo, Paraćin

Agencijska oznaka 7089554 - Prodaje se plac na Karađorđevom brdu u građevinskom područiju na svega 200 m od fabrike stakla, odnosno od Auto... više

14.000€ (15 €/m²)

  • 900m²

Prodaje se Stambeno poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje:... više

195.000€ (325 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Hala na prodaju

Paraćin

Prodajemo potpuno novu halu na glavnom putu Paraćin-Pojate u Striškom naselju. Visina hale je 5m Dužina hale je 25m Mokri cvor Parking prostor... više

220.000€ (733 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Na prodaju kuća u selu Plana kod Paraćina

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

25.000€ (155 €/m²)

  • 161m²
  • .sprat

Plac pored glavnog puta prema pojatu

Sikirica, Okolina, Paraćin

Pored placa prolazi struja više

38.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

MONTAŽNA SAGRAĐENA KUĆA-MOGUĆA ZAMENA ZA VOJVODINU

Karađorđevo brdo, Paraćin

Porodična stambena zgrada površine 82m2 koja se sastoji od ulaznog hotnika, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ,kupatilo,terasa.... više

70.000€ (660 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

XI Kongres, Paraćin

Stambeno poslovna zgrada koja se sastoji od 4 etaže. U podrumskom delu se nalazi prostorija koja je kompletno opremljena i nameštena. Prizemlje... više

120.000€ (153 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat