Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina knjazevac

Pronađeno 1924 oglasa

Zrenjanin, Bagljaš, , 4.0, 145m2, 149000EUR

Zrenjanin

Agencijski ID: 126601, 4a, uknjizen, cela. Kuca gradjena 70ih,renovirana 2000. uradjena ponovo 2021. Grejanje je etazno na gas i sprovedeno... više

149.000€ (1 027 €/m²)

  • 145m²

Sopot, Parcani, Rada Jovanovića, 3.0, 85m2, 71000EUR

Parcani, Beograd

Agencijski ID: 111452, 42a, prizemna, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, dvoriste/basta, cela. Prodaje se kuca,uknjizena na 85 kvm,za... više

71.000€ (835 €/m²)

  • 85m²

Novi Sad, Temerin, Rakoci Ferenca, 5.0, 183m2, 164000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 124000, 20.65a, struja, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

164.000€ (896 €/m²)

  • 183m²

Irig, Banja Vrdnik, , 2.0, 176m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking,... više

120.000€ (681 €/m²)

  • 176m²

Palilula, Ovča, Lole Ribara, 4.0, 155m2, 210000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 78890, 19a, spratna, pr + i, uknjizen, cela. Hitna prodaja , cena spustena za 10000e MOZE NA KREDIT , Prelep plac od 18ari pun... više

210.000€ (1 354 €/m²)

  • 155m²

Grocka, Kaluđerica, Radojke Lakić, 7.0, 350m2, 180000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 126336, 5a, spratna, 1 sprat, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada... više

180.000€ (514 €/m²)

  • 350m²

Sopot, Rogača, Bogoljuba Todorovića, 5.0, 180m2, 550000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 123152, 13.5a, spratna, struja, bazen, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela.... više

550.000€ (3 055 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Sremski Karlovci, , 4.0, 120m2, 80000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126729, 16a, spratna, 3, terasa, uknjizen. Prodaje se BANSTOL kuca 120 m2 +20m pomocni objekat, uknjizeno, na placu 1600 m2.... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²

Kotor, Dobrota, Dobrota , 10.0, 200m2, 850000EUR

Dobrota, Kotor

Agencijski ID: 99058, klima, terasa, uknjizen, parking. Kuca ima 180kv.prizemlje i sprat sa mogucnoscu podizanja visokog potkrovlja. Pomocni... više

850.000€ (4 250 €/m²)

  • 200m²

Sremska Mitrovica, Erdevik, , 2.0, 100m2, 40000EUR

Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 115410, 23a, vikendica. Prodajem vikendicu u Virojevci (Erdevik) u blizini Titovih lovista od 100m2 za 40.000 evra. Potrebno... više

40.000€ (400 €/m²)

  • 100m²

Grocka, Kaluđerica, Boska Buhe, 10.0, 600m2, 290000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 86635, 5a, spratna, 3, terasa, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, cela.... više

290.000€ (483 €/m²)

  • 600m²

Savski venac, Dedinje, Rajka Mitića, 8.0, 300m2, 2500000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 90665, 17a, spratna, pr+l+pk, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjizen, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava. Prodaje se kuca... više

2.500.000€ (8 333 €/m²)

  • 300m²

Sopot, Ralja, Dušana Puhača, 5.0, 120m2, 102000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92941, 28a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

102.000€ (850 €/m²)

  • 120m²

Novi Sad, Centar, , 3.5, 100m2, 230000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Čukarica, Sremčica, Sinise Nemanjica , 10.0, 522m2, 220000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 103225, 9a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

220.000€ (421 €/m²)

  • 522m²

Zvezdara, Konjarnik, Teodosijeva, 10.0, 600m2, 800000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 92884, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon(2), terasa(2), nov luks, ulaz dobar, novogradnja,... više

800.000€ (1 333 €/m²)

  • 600m²

Topola, Gradske Lokacije, Karađorđeva, 3.0, 101m2, 150000EUR

Gradske Lokacije, Topola

Agencijski ID: 128111, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, podrum, stambeno-poslovna. Lepa i kvalitetna... više

150.000€ (1 485 €/m²)

  • 101m²

Sopot, Ralja, Partizanski put, 6.0, 350m2, 260000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 125762, 19.56a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, garaza, ostava. Novoizgradjena kuca... više

260.000€ (742 €/m²)

  • 350m²