Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1941 oglasa

ODLIČNA KUĆA ZA VEĆU PORODICU U APATINU!!!!

Širi centar, Apatin

Kuća-Apatin Prodaje se porodična spratna kuća površine 91m2 na placu od 5a u mirnom delu Apatina,sa izlazom na dve ulice. Kuća se sastoji od... više

88.000€ (967 €/m²)

  • 91m²
  • .sprat

Ekskluzivna vila u Istri!

Kaštel, Buje

Buje - Kaštel, 186m2 kuća, 4.0, 186m2, dve terase, PR+I, toplotna pumpa, ostava, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt U samom srcu... više

720.000€ (3 870 €/m²)

  • 186m²
  • Prizemlje/1 spratova

KOPAONIK KRALJEVI CARDACI 120m2 , 195000e

Kraljevi Cardaci, Kopaonik, Kopaonik

Odlična kuća, na još boljoj lokaciji , neposredno pored Kraljevih Čardaka, pored puta, na 3 ari placa. Novija gradnja ,sređena, mogu biti i... više

195.000€ (1 625 €/m²)

  • 120m²

PRILIKA KOJU NE VREDI PROPUSTITI – KUĆA U BRZANU!

Brzan, Okolina, Batočina

Na prodaju je kuća površine 47 m² na placu od 4,24 ara, smeštena na mirnoj i izuzetnoj lokaciji u Brzanu. Objekat zahteva ulaganje, ali pruža... više

25.000€ (531 €/m²)

  • 47m²
  • Prizemlje

Prodaje se Stambeno poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje:... više

195.000€ (325 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Brajevo centar, ugostiteljski i stambeni objekat 520 m2, 30 parking mesta ID#15

Boždarevac, Barajevo, Beograd

Izuzetna nekretnina u Barajevu: stambeno-komercijalna prilika Dobrodošli u investiciju za svaku preporuku. Ova komercijalna nekretnina u srcu... više

157.000€ (301 €/m²)

  • 520m²

Komforna kuća za manje od 400e/m2 sa tri garaže

Budžino brdo, Jagodina

Velika porodična kuća, kvalitetno građena sa dobrim rasporedom. Mogućnost ZAMENE ZA MANJU KUĆU ILI STAN UZ DOPLATU!!! Kuća je ozakonjena i... više

118.000€ (395 €/m²)

  • 298m²
  • .sprat

Centar, Kuća 421m2, Nišavski Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju prelepa kuća na Nišavskom Keju. Odlična investicija za miran i komforan porodični život. Lokacija je jedinstvena, pa se može rekonstruisati... više

730.000€ (1 733 €/m²)

  • 421m²
  • Prizemlje

Prodaja Dvoetažne Kuće Begeč | 120 m² + Potkrovlje | Garaža | PLAC

Begeč, Novi Sad

Na prodaju dvoetažna samostalna kuća u naselju Begeč, ukupne stambene površine 120 m², sa potkrovljem i garažom u sklopu objekta. Kuća se nalazi... više

77.250€ (643 €/m²)

  • 120m²
  • /1 spratova

LUKSUZNA KUĆA 325m² NA 90 ARI PLACA – STUBLINE / BLIZU OBRENOVCA – 160.00

Stubline, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostrana i potpuno uređena kuća od 325m² na čak 90 ari placa, idealna za porodičan život, uživanje u prirodi ili kao ozbiljna investicija.... više

160.000€ (492 €/m²)

  • 325m²
  • Prizemlje

Kuća

Ravno Selo, Vrbas, Vrbas

Na prodaju kuća u Ravnom Selu,stara gradnja. Poseduje ogroman plac, pomoćne objekte,garažu i manju kuću. Vredi pogledati. Sve legalizovano,... više

35.000€ (202 €/m²)

  • 173m²
  • Prizemlje

Hilandarska 13, Lapovo, Širi centar, 4.0 četvorosobna, 81 m²

Lapovo Selo, Lapovo

KUĆA NA PRODAJU – Lapovo (selo), Hilandarska 13 Na prodaju kuća u mirnom delu Lapova, pogodna za život ili kao investicija. Lokacija: Lapovo... više

25.000€ (308 €/m²)

  • 81m²

Fernomenalna kuca u Pancevu

gornji grad, Pančevo - Centar, Pančevo

Prodajem fenomenalnu kuću u Pančevu, koja je pre 4 godine kompletno adaptirana i renovirana. Povrsina kuce je 120m2, poseduje dva kupatila,... više

107.000€ (981 €/m²)

  • 109m²
  • Prizemlje

Kuća Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš

Hum, Crveni Krst, Niš

Kuća se nalazi na adresi Braće Ilić 2 Hum opština Crveni Krst Niš ___________________________________________ Kuća nije završena, po proceni... više

50.500€ (250 €/m²)

  • 202m²
  • 1/1 spratova

Oglas

Ljubinić, Obrenovac, Beograd

Na prodaju porodična kuća od 128m2 u mestu Ljubinić. Kuća se nalazi na placu površine 9 ari, a u sklopu ponude prodaje se i dodatnih 85 ari... više

47.000€ (367 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

KUĆA NA GLAVNOM PUTU!!!

Crvenka, Okolina, Kula

Na prodaju je kuća u Crvenki, smeštena na glavnom putu, što joj omogućava odličnu dostupnost svim sadržajima. Ova d kuća se sastoji od dva sprata... više

77.000€ (427 €/m²)

  • 180m²
  • /1 spratova

Na prodaju kuća u Proseku, 100m2

Prosek, Niška banja, Niš

Na prodaju kuća/vikendica u Proseku, sa predivnim pogledom na klisuru. Sastoji se od dnevne sobe, sa izlazom na veliku terasu, trpezarije, kuhinje... više

82.500€ (825 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje/2 spratova

EXTRA LOKACIJA! EXTRA KUĆA!!

Mlake, Sombor

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje