Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Irig, Banja Vrdnik, , 1.0, 70m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126648, 10.08a, prizemna, struja, klima, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

120.000€ (1 714 €/m²)

  • 70m²

Čukarica, Umka, 13 oktobra, 2.0, 41m2, 29000EUR

Umka, Beograd

Agencijski ID: 107688, 12a, prizemna, struja, za renoviranje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, ostava,... više

29.000€ (707 €/m²)

  • 41m²

Irig, Banja Vrdnik, , 2.0, 176m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking,... više

120.000€ (681 €/m²)

  • 176m²

Porodična kuća u Subotici-odlična lokacija,odmah useljiva

Subotica

HITNA PRODAJA – PORODIČNA KUĆA! Subotica, Dudova Šuma Na prodaju porodična kuća sa potkrovljem površine 117m², na placu od 142m². Kuća je odmah... više

84.000€ (717 €/m²)

  • 117m²

Prodajem polovinu kuce sa sopstvenim dvoristem

Petrovaradin, Novi Sad

Prodajem stan u kući 68m2 sa tavanom i dve nusprostorije,kuća je komplet renovirana prodaje se komplet nameštena. Blizina škoke,pijace i autobuske... više

76.000€ (1 117 €/m²)

  • 68m²

Kuca ili apartman Bački Petrovac

Bački Petrovac

Pametan izbor za stanovanje ili nastavak višegodišnjeg apartmanskog poslovanja uz stalne klijente. U ponudi su dve ekskluzivne kuće sa bazenom... više

390.000€ (1 407 €/m²)

  • 277m²

Retka prilika-prodaja kuce u Novom Sadu

Telep, Novi Sad

Retka prilika za kupovinu kuce u ulici Milana Savica. Kuca idealna za porodicno stanovanje sa mogucnoscu izgradnje bazena, garaza plus tri parking... više

635.000€ (2 116 €/m²)

  • 300m²

Kuća u Kamenici 131 m2, plac 55,26 ara

Kamenica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kamenici, površine 131 m2. Na placu površine 55,26 ari, nalazi se useljiva kuća, koja se sastoji od hodnika, dve sobe, dnevnog... više

47.000€ (358 €/m²)

  • 131m²
  • Prizemlje

Na prodaju poljoprivredno domaćinstvo sa obradivom zemljom kod Aleksinca

Aleksinac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju seoska kuća, prizemlje i prvi sprat površine 180m2 u mestu Vitkovac. Kuća je starije črste građe, i uslovna je za život. U dvorištu... više

35.000€ (194 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Odličan, pomoćni ekonomski objekat, 176m2, na placu 2.75ari, ozakonjen, Če?

Čečina, Doljevac, Doljevac

Na prodaju odličan pomoćni ekonomski objekat, uknjižene površine 176m2, spratnosti su+pr,+t, na parceli od 2, 75ari. Nalazi se u selu Čečina... više

19.000€ (107 €/m²)

  • 176m²
  • Prizemlje

Okolno mesto, Dobri Do, -, Kuća, 100m2, 60000 EUR

Dobri Do, Smederevo

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju... više

60.000€ (600 €/m²)

  • 100m²

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari

Novi Banovci, Okolina, Stara Pazova

5.0, Novi Banovci, Sremska, 160m2, plac 10ari Izuzetna dvospratna kuća sa pratećim poslovno-magacinskim prostorom površine 460m2 na placu od... više

370.000€ (2 312 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina, 119m2

Deliblato, Okolina, Kovin

Kovin, Deliblato - Žarka Zrenjanina kuća, 119m2, prizemlje, TA i peć na drva, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, pomoćni objekti... više

53.000€ (445 €/m²)

  • 119m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća VRDNIK, 150000€

Vrdnik, Vrdnik

Agencijska oznaka kuće 3091524, cena nekretnine je 150.000 + 3% agencisjke provizije, Vrdnik, 100 m2 kuće / 1000 m2 placa, trosobna. Adaptirana... više

150.000€ (1 500 €/m²)

  • 100m²

Odličan poslovno-stambeni objekat 350m2, plac 593m2, Gabrovački put

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju odličan poslovno -stambeni objekat u naselju na Gabrovačkom putu, u blizini Bogoslovije. Udaljen svega oko 5km od centra, nalazi... više

175.000€ (448 €/m²)

  • 390m²
  • Prizemlje/1 spratova

Na prodaju kuća na Ledenoj steni

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti... više

190.000€ (542 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje/4 spratova

Resnik, Vojvode Kujundžića, 65m2+35m2 PTK, 11 ari placa ID#1618

Resnik, Rakovica, Beograd

Kuća je građena 1993. godine od cigle, sa korisnom površinom od 53 m² i građevinskom od 64 m², u osnovi kuća zauzima 65 m², a dograđeno potkrovlje... više

200.000€ (3 076 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka, 255m2 - KUĆA SA 4 ZASEBNA STANA

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Grocka, Kaluđerica - Bujanovačka kuća, 255m2 (terasa 41m2), PR+1 (dve etaže), TA, klima, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt Na 9km... više

299.000€ (1 172 €/m²)

  • 255m²
  • Prizemlje/1 spratova