Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9989 oglasa

ZVEZDARA MIRIJEVO 61m2 , 125000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Prodajemo poslovni apartman u lux, stambeno-poslovnom objektu, na lepoj lokaciji, nedaleko od Bulevara kralja Aleksandra i smederevskog puta.... više

125.000€ (2 049 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 7361 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste... više

73.000€ (9 €/m²)

  • 7361m²

Petoiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 100000€

Cardak, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka - 3091104 - Cena je 100 000e + agencijska provizija 3%. Uknjižena kuća od 75m2 u mirnom delu Čardaka. Starija kuća je funkcionalna... više

100.000€ (671 €/m²)

  • 149m²

Poljoprivredno zemljište 2, 72 ha, Obrenovac, Veliko Polje – 27 200 €

Veliko polje, Obrenovac, Beograd

Na prodaju poljoprivredno zemljište ukupne površine 2 ha i 72 ara u Velikom Polju kod Obrenovca. Parcela poseduje prilaz sa nasutog puta, asfaltni... više

27.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosobni stan na Vizantijskom bulevaru

Park Svetog Save, Medijana, Niš

Stan se nalazi preko puta Rode-tržnog centra na petom spratu u dobro održavanoj zgradi sa liftom. Orjentacija stana je jugoistok, sastoji se... više

148.500€ (2 062 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 5/7 spratova

Čukarica, Vodovodska, Savske terase, Zemljište, 600ari, 82000 EUR

Vodovodska, Beograd

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE... više

82.000€ (136 €/m²)

  • 600m²

Kuća, Niška Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju prelepa kuća u Niškoj Banji. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Nalazi se na 100 metara od stacionara Radon i glavnog... više

140.000€ (1 076 €/m²)

  • 130m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac na odličnoj lokaciji – Lipar!

Lipar, Jagodina

U ponudi je plac idealne površine i pravilnog oblika, smešten pored puta na izuzetno atraktivnoj lokaciji u naselju Lipar. Ova pozicija pruža... više

14.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište u Boljevcima

Boljevci, Surčin, Beograd

Nudimo vam građevinsko zemljište-plac od 7 ari u mirnom, naseljenom delu Boljevaca. Vlasništvo: 1/1, uredna dokumentacija. Plac je u okruženju... više

50.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

IDEALNA KUĆA ZA PORODICU!

Crvenka, Sombor

Prodaje se porodična kuća od 126m2 na velikom placu od 1421m2. Uz kuću je manji objekat koji služi kao letnja kuhinja, velika zidana šupa za... više

120.000€ (952 €/m²)

  • 126m²
  • .sprat

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice

Medijana(Niš), Medijana, Niš

Na prodaju plac iznad Mokranjčeve ulice površine 1033m2. Nalazi se u području gradsko građevinskog zemljišta. Svi potrebni prikljčci se nalaze... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1033m²

Prodaje se nova kuća sa bazenom i prelepim dvorištem, Vrandol

Bela Palanka, Bela Palanka, Bela Palanka

Prodaje se kuća sa bazenom i pomoćnim objektima površine 160m2. Kuća i ovo prelepo imanje zauzima dve parcele ukupne površine 1908m2. Ovo... više

300.000€ (1 875 €/m²)

  • 160m²
  • Prizemlje/2 spratova

Renovirana vertikala idealna za dve porodice

Strelište, Jagodina

Krajnja vertikala lepljena sa jedne strane sa prelepim dvorištem. Pogodna za kupovinu preko kredita za mlade. U sutrenskom delu je garaža... više

90.000€ (756 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 119m²
  • .sprat

- crna gora sf 2673

KRAŠIĆI, Tivat

Prodaje se luksuzna kuća na tri sprata, na nekoliko minuta hoda do mora. Velike terase na kući sa panoramskim pogledom sa prostorom za ležaljke.... više

600.000€ (1 714 €/m²)

  • 350m²
  • .sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

NA PRODAJU na istoj parceli DVE KUĆE naselje SVETA PETKA!!!

Tavrića obori, Jagodina

U prodaji je jedinstvena nekretnina koja spaja udobnost porodičnog doma i odličnu investicionu priliku. Prodaju se dve kompletno uređene kuće... više

210.000€ (628 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

PRODAJA POSLOVNOG PROSTORA – DVA OBJEKTA NA JEDNOJ PARCELI

Veliki Popović, Okolina, Despotovac

Na prodaju poslovni prostor koji se sastoji od dva objekta, izgrađena na građevinskom zemljištu, idealna za različite poslovne namene (magacin,... više

220.000€ (304 €/m²)

  • 723m²
  • .sprat

Plac 20 ari, Obrenovac, Barič – 28 000 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u građevinskom reonu u Bariču, površine 20 ari, pravougaonog oblika, približnih dimenzija 40 m x 50 m. • Plac poseduje mogućnost... više

28.000€ 0 €/m²)

  • 0m²