Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10010 oglasa

Novi Sad, Detelinara, Braće Mogin, 3.0, 73m2, 165000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130512, VPR/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, moze zamena(). **Prodaje se renoviran i kompletno namesten... više

165.000€ (2 260 €/m²)

  • 3 soba
  • 73m²

Obrenovac, Mislođin, Mislodjinska , 6.5, 160m2, 320000EUR

Mislođin, Beograd

Agencijski ID: 119594, 22a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 160m²

Palilula, Borča, Popova bara nova 2., 8.0, 225m2, 519000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 129672, 5a. Prodaje se stambeni objekat sa dva potpuno zasebna ulaza, na placu od 5 ari. Nekretnina se sastoji od dve kuce koje... više

519.000€ (2 306 €/m²)

  • 225m²

Zvezdara, Kluz, Ruđera Boškovića, 3.0, 64m2, 205000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 126058, IV/V, lift. Atraktivan dvostran stan u novoj lepoj modernoj zgradi na odlicnoj lokaciji. Na minut od Bulevara. Na 100ak... više

205.000€ (3 203 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Centar, Dušana Vasiljeva, 1.5, 46m2, 196000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118804, I/IV, terasa, uknjizen, podrum, ostava, stambena zgrada. Prodaje se uknjizen stan u centru,kod Riblje pijace,u mirnoj... više

196.000€ (4 260 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 1/4 spratova

Subotica, Kelebija, Y KRAK, 144a, 160000EUR

Subotica

Agencijski ID: 110116, uknjizen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIZENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJISTE od 144 ari na potezu Subotica... više

160.000€ (11 €/m²)

  • 14400m²

Voždovac, Dušanovac, Danijelova, 3.0, 75m2, 250000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 110604, V/V, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, parking. *** Idealno lokacijski pozicioniran, svetao, komforan... više

250.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 5/5 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Vudroa Vilsona , 2.0, 57m2, 266500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 129964, I/XIV, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza. Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan povrsine 57 m², smesten... više

266.500€ (4 675 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²
  • 1/14 spratova

Beočin, Dumbovo, , 13a, 42000EUR

Dumbovo, Beočin

Agencijski ID: 109282, uknjizen. Prodaje se plac, Beocin, u naselju Dumbovo. Dozvoljena gradnja. Put asfalt, makadam. Blizina grada Novog Sada.... više

42.000€ (32 €/m²)

  • 1300m²

Novi Sad, Centar, , 1.0, 25m2, 45000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 119517, I/, lokal. Prodaje se uknjizen poslovni prostor na prvom spratu novije zgrade u pesackoj zoni u centru grada. Pogodan... više

45.000€ (1 800 €/m²)

  • 25m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 43m2, 105350EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129216, I/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, *STAN SA STILOM* 42,58 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine.... više

105.350€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Zemun, Batajnica, Zemunska, 62a, 246240EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 113473, uknjizen, njiva. Plac ima 61,56a, podeljen je 12 placeva po 6,13a. Cena je 4000e/a. Struja i gas su na 30m od zadnje... više

246.240€ (39 €/m²)

  • 6200m²

Zemun, Centar, Petra Kočića, 13m2, 24250EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 128444, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

24.250€ (1 865 €/m²)

  • 13m²

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona, 2.0, 55m2, 330000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 100424, X/XVII, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

330.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 10/17 spratova

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana, 3.0, 75m2, 236250EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 129710, I/II, lift, novogradnja. Prodaje se stan 75 m2 sa PDV, u izgradnji na I spratu, u okolini Cara Dusana. LIFT. Useljenje:... više

236.250€ (3 150 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Novi Sad, Klisa, , 29a, 232000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 131026, struja, uknjizen. *KLISA PLAC 2900m2* GRADJEVINSKA DOZVOLA, Gas pored. Uknjizen. Ravan, trenutno zasadjen detelinom.... više

232.000€ (80 €/m²)

  • 2900m²

Novi Sad, Salajka, Karađorđeva, 2.0, 42m2, 133610EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 129721, III/, u izgradnji. Na prodaju dvosoban stan 43,38m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv... više

133.610€ (3 181 €/m²)

  • 2 soba
  • 42m²
  • 3.sprat