Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10009 oglasa

Palilula, Kotež, Branka Miljkovića, 5.0, 192m2, 350000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 119885, 2.3a, spratna, ii, klima, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Prodaje se kuca u Beogradu – Kotez, idealna za viseclanu... više

350.000€ (1 822 €/m²)

  • 192m²

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 78m2, 347100EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119294, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

347.100€ (4 450 €/m²)

  • 78m²

Novi Sad, Adice, Branka Ćopića, 5.5, 350m2, 270000EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 78300, 6a, spratna, terasa, uknjizen, garaza. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

270.000€ (771 €/m²)

  • 350m²

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Vojvode stepe , 2.5, 53m2, 163200EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 89390, III/VI, lift, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, stambena zgrada. Samo za kes , moze da se overi kod notara... više

163.200€ (3 079 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 3/6 spratova

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od... više

498.000€ (1 824 €/m²)

  • 5 soba
  • 273m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Kej, , 4.5, 95m2, 339999EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 118841, IV/V, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju odlican cetverosoban... više

339.999€ (3 578 €/m²)

  • 5 soba
  • 95m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Cerak, Jablanička, 5.0, 521m2, 1290000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 130379, 0.6a, su+pr+1+2, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, garaza, parking,... više

1.290.000€ (2 476 €/m²)

  • 521m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabranska, 5.5, 250m2, 323000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120215, 1a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking,... više

323.000€ (1 292 €/m²)

  • 250m²

Savski venac, Dedinje, , 4.0, 185m2, 750000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 110025, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, fasada nova, garaza(2), pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo... više

750.000€ (4 054 €/m²)

  • 4 soba
  • 185m²

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 2.0, 110m2, 385000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118588. Prodaje se lokal, 110m2, na Podbari. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

385.000€ (3 500 €/m²)

  • 110m²

Voždovac, Medaković, Braće Srnić, 2.0, 43m2, 80000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 106204, VII/VII, lift, uknjizen, podrum. Stariji bracni par prodaje NEUSELJIV stan, sto znaci da ostaju u njemu za zivota. Lep,svetao,... više

80.000€ (1 860 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 7/7 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Jovanke Radaković, 2.0, 57m2, 108000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 125016, NPR/III, terasa, uknjizen. Odlicna lokacija. Izlaz na dvoriste, terasa koja nije upisana. Zapoceto je renoviranje i prodaje... više

108.000€ (1 894 €/m²)

  • 2 soba
  • 57m²

Sopot, Kosmaj, Prevalska, 59a, 300000EUR

Kosmaj, Beograd

Agencijski ID: 122116, struja, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

300.000€ (50 €/m²)

  • 5900m²

Novi Sad, Petrovaradin, Račkoga, 2.0, 45m2, 112500EUR

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijski ID: 130996, VPR/II, klima, terasa, u izgradnji, parking. Na prodaju dvosoban stan u izgradnji ulica Rackog u Petrovaradinu. Zgrada... više

112.500€ (2 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²

Obrenovac, Veliko polje, Tomica polje , 320a, 320000EUR

Veliko Polje, Beograd

Agencijski ID: 119299, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi plac iz 4 parcele sa ukupno 3.2 hektara na kom se nalazi objekat sa strujom... više

320.000€ (10 €/m²)

  • 32000m²

Pančevo, Nova Misa Vinogradi, Makedonska, 14.0, 480m2, 645000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 112810, uknjizen, ugostiteljski objekat. Nova Misa, naselje Mladost. Poslovno-stambeni objekat (kafe, restoran u dva nivoa, apartman... više

645.000€ (1 343 €/m²)

  • 480m²

Sopot, Babe, Partizanski put, 20a, 70000EUR

Babe, Beograd

Agencijski ID: 127359, struja, uknjizen. U ponudi je odlican plac na izuzetnoj lokaciji u naselju Babe, opstina Sopot. Plac ima direktan izlaz... više

70.000€ (35 €/m²)

  • 2000m²

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 2.0, 53m2, 90100EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 112470, NPR/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. U ponudi apartman na Zlatiboru sa prelepim pogledom u novogradnji. Poseduje... više

90.100€ (1 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²