Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10011 oglasa

Novi Sad, Telep, Rakovačka, 2.5, 51m2, 115000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 118427, PR/, novogradnja, parking, stambena zgrada. Na prodaju manji nov dvoiposoban stan na Telepu. Useljiv odmah.Kompletna... više

115.000€ (2 254 €/m²)

  • 3 soba
  • 51m²

Čukarica, Ada Ciganlija, Čukarički rukavac, 3.0, 150m2, 47500EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 115907, PR/PR, pomocni objekti(1), klima, terasa, izvorno stanje, montazni, fasada dobra, parking, ugostiteljski objekat. Vise... više

47.500€ (316 €/m²)

  • 150m²

Rakovica, Petlovo brdo, Gočka, 21.0, 1150m2, 980000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116751, III/III, pomocni objekti(1), izlog, klima, francuski balkon, terasa(4), uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra,... više

980.000€ (852 €/m²)

  • 1150m²
  • 3/3 spratova

Novi Sad, Veternik, Isidore Sekulić, 5.5, 300m2, 280000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 77485, 5a, spratna, struja, kanalizacija, klima, terasa, uknjizen, garaza, podrum. Povrsina placa 127m2, poslovni prostor visenamenski,... više

280.000€ (933 €/m²)

  • 300m²

Sopot, Ralja, Save Kovačevića, 66a, 80000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 92943, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

80.000€ (12 €/m²)

  • 6600m²

Sopot, Mala Ivanča, Mire Stupice, 5.0, 560m2, 1120000EUR

Mala Ivanča, Beograd

Agencijski ID: 124062, 30a, struja, bazen, kanalizacija, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

1.120.000€ (2 000 €/m²)

  • 560m²

Grocka, Kaluđerica, Zage Malivuk, 3.0, 79m2, 145000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 128409, II/III, klima, terasa(2), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, ostava. Zvezdara, Uknjizen 3 soban stan Stan... više

145.000€ (1 835 €/m²)

  • 3 soba
  • 79m²
  • 2/3 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 49m2, 181300EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124440, II/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U ponudi na drugom spratu ima i 55,83m2. Na prvom... više

181.300€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 49m²
  • 2/5 spratova

Palilula, Kotež, Olge Jovičić, 5.0, 100m2, 180000EUR

Kotež, Beograd

Agencijski ID: 106507, II/, dupleks, klima, terasa, uknjizen. Stan je petosoban, u donjem delu stana su spavaca soba, kupatilo i dnevna soba... više

180.000€ (1 800 €/m²)

  • 5 soba
  • 100m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Telep, Milana Savića, 0.5, 33m2, 57000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 129832, PR/II, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera sa terasom u prizemlju zgrade. Grejanje na gas. Postoji mogucnost... više

57.000€ (1 727 €/m²)

  • 1 soba
  • 33m²

Novi Sad, Telep, Prešernova, 3.5, 83m2, 179000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104374, I/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

179.000€ (2 156 €/m²)

  • 4 soba
  • 83m²
  • 1/4 spratova

Sopot, Sopot (mesto), Kneza miloša, 10a, 20000EUR

Sopot (mesto), Beograd

Agencijski ID: 120929, uknjizen, plac. U mogucnosti smo da vam ponudimo plac,na 1 km od centra u Opstine Sopot.Nepunih 150 metara od asfalta. Do... više

20.000€ (20 €/m²)

  • 1000m²

Čukarica, Ostružnica, Bore Stankovića , 63a, 376680EUR

Ostružnica, Beograd

Agencijski ID: 97010, uknjizen, deljiv. Industrijska zona,za vise informacija pozvati. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

376.680€ (59 €/m²)

  • 6300m²

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 40m2, 98000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129215, I/IV, lift. LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 40,07 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS.... više

98.000€ (2 450 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Surčin, Dobanovci, Prvomajska, 64a, 256000EUR

Dobanovci, Beograd

Agencijski ID: 106428, plac. Industrijska zona + gradjevinska. Plac je prvi do puta,ulice asfatirane. Na odlicnoj poziciji na samo 100m od nove... više

256.000€ (40 €/m²)

  • 6400m²

Novi Sad, Banja Vrdnik, , 2.5, 90m2, 110000EUR

Vrdnik, Novi Sad

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta. Kuca, vlasnici... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

Palilula, Borča 3, Bele Bartoka, 0.5, 17m2, 36000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 125631, PR/IV, terasa, pogodan za pp, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

36.000€ (2 117 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²