Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Bulevar oslobođenja, 3.0, 56m2, 150000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 128116, IX/X, lift, uknjizen, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

150.000€ (2 678 €/m²)

  • 3 soba
  • 56m²
  • 9/10 spratova

Čukarica, Bele vode, Leposave Vujošević, 3.0, 80m2, 117000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 2673, V/V, dupleks, klima, telefon, terasa, novogradnja, stambena zgrada. PREDAT NA LEGALIZACIJU. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

117.000€ (1 462 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 5/5 spratova

Čukarica, Železnik, Avalska, 6a, 40000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 125862, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328-3901.... više

40.000€ (66 €/m²)

  • 600m²

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Centar, Vojvođanskih brigada, 1.5, 40m2, 145000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 116963, II/, klima, lift, terasa. Prodaje se jednoiposoban stan kod Spensa od 40m2 na drugom spratu. Stan je uknjizen. Vise informacija... više

145.000€ (3 625 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2.sprat

Plac , Sićevo , 560m2

Sićevo, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Sićevu. Ukupna površina placa je 560m2. Nalazi se u neposrednoj blizini kafane Mali Vikend, odmah pored magistralnog puta.... više

11.000€ (19 €/m²)

  • 560m²

Zemun, Batajnica, Zemunska, 62a, 246240EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 113473, uknjizen, njiva. Plac ima 61,56a, podeljen je 12 placeva po 6,13a. Cena je 4000e/a. Struja i gas su na 30m od zadnje... više

246.240€ (39 €/m²)

  • 6200m²

Savski venac, Beograd na vodi, Arcadia, 3.0, 119m2, 773500EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 99423, XXIX/, lift, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

773.500€ (6 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 119m²
  • 29.sprat

Zlatibor, Sloboda, Meteorološka, 1.0, 37m2, 57200EUR

Sloboda, Zlatibor

Agencijski ID: 118125, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada.... više

57.200€ (1 545 €/m²)

  • 1 soba
  • 37m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Somborski bulevar, , 3.5, 85m2, 175000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 123264, III/, klima, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

175.000€ (2 058 €/m²)

  • 4 soba
  • 85m²
  • 3.sprat

Palilula, Hala Pionir, Ljube Didića, 1.5, 41m2, 163000EUR

Hala Pionir, Beograd

Agencijski ID: 122216, IV/V, dupleks, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. U ponudi je dupleks korisne povrsine 41 m2 (24,5 m2 uknjizeno... više

163.000€ (3 975 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Sremski Karlovci, Ivana Filipovića , 5.0, 318m2, 350000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116186, 4a, spratna, po+p+1, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Prodaje se odlicna petosobna kuca u Sremskim Karlovcima,... više

350.000€ (1 100 €/m²)

  • 318m²

Grocka, Vrčin, Sterijina , 237a, 250000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69697, struja, uknjizen, njiva. 144 ARA njive 6 klase (moguca konverzija u gradjevinsko zemljiste) , i ostatak suma, vlasnik... više

250.000€ (10 €/m²)

  • 23700m²

Zemun, Gornji grad, Alaska, 0.5, 10m2, 52000EUR

Zemun (gornji Grad), Beograd

Agencijski ID: 103630, lift. Garsonjera u mirnom kraju, u zgradi. Nalazi se preko puta skole, u blizini vrtica, igralista, marketa, doma zdravlja,... više

52.000€ (5 200 €/m²)

  • 1 soba
  • 10m²

Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovački vinogradi, 7a, 100000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 28233, struja, uknjizen, plac. Asfaltiran pristupni put. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

100.000€ (142 €/m²)

  • 700m²

Stari grad, Skupština, Takovska, 3.5, 97m2, 347000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 124801, I/IV, klima, lift, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%.... više

347.000€ (3 577 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 1/4 spratova

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Ribince

Ribince, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni na Ribinskom putu. Širina izlaza na put 35m. Pogodno je za izgradnju hala parking... više

64.740€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Telep, Heroja Pinkija, 3.0, 72m2, 180000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 122674, I/II, terasa, novogradnja. Na prodaju cetverosoban stan u stambenom kompleksu na Telepu blizu Dunava. Useljiv jul-avgust... više

180.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 1/2 spratova