Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Budva, Jaz, Krimovica, 10.0, 250m2, 450000EUR

Jaz, Budva

Agencijski ID: 99297, bazen, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking. 250kv dvorosta oko objekta, 6 apartmana, svaki apartman ima svoje parking... više

450.000€ (1 800 €/m²)

  • 250m²

Novi Sad, Klisa, Živojina Ćuluma, 5.0, 296m2, 250000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 103446, 5a, spratna, 1, terasa, tavan. Na prodaju kuca od skoro 300 m2 sa placem od oko 500m2. Kuca je legalizovana, a plac... više

250.000€ (844 €/m²)

  • 296m²

Novi Sad, Telep, , 5.0, 273m2, 498000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 102097, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, u izgradnji, garaza, podrum, ostava. Izuzetno retko u ponudi, jedan od... više

498.000€ (1 824 €/m²)

  • 5 soba
  • 273m²
  • 4/4 spratova

Stambeno-poslovna kuća, Aerodrom, 320.000€, 400m²

Aerodrom, Kragujevac

KUĆA SA DVA LOKALA I DVA TROSOBNA STANA Površina: 400 m² Površina placa: 4.17a Prostorije: kuhinja, terasa Opremljenost: Namešteno - klima... više

320.000€ (800 €/m²)

  • 400m²
  • /2 spratova

Fruška Gora, Fruška gora, Velika Remeta, 3.0, 110m2, 210100EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 111229, 10a, prizemna, struja, kanalizacija, klima, terasa, u izgradnji, parking, dvoriste/basta, ostava, mogucnost prosirenja,... više

210.100€ (1 910 €/m²)

  • 110m²

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, , 3.0, 110m2, 260000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 103441, I/I, klima, francuski balkon, telefon, terasa(3), uknjizen, stara gradnja, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija... više

260.000€ (2 363 €/m²)

  • 3 soba
  • 110m²
  • 1/1 spratova

Novi Sad, Adice, , 4a, 68550EUR

Adice, Novi Sad

Agencijski ID: 116485, struja, uknjizen. Prodaje se plac na Adicama od 457m2. Dozvoljena gradnja, struja, voda. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

68.550€ (171 €/m²)

  • 400m²

Novi Sad, Centar, Zitni trg, 3.0, 72m2, 210000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 117321, IV/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. Prodaje se stan, 72m2, u centru. Lift, video nadzor. Ovaj trosoban... više

210.000€ (2 916 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 4.sprat

Novi Sad, Nova Detelinara, , 4.0, 63m2, 177436EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 130777, III/III, lift. *NOVA DETELINARA LUX* 4,0-ban stan 63,37 m2. BEZ TERASE. IZUZETNO MODERAN. Svaki metar stana max.iskoriscen!... više

177.436€ (2 816 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 3/3 spratova

Kopaonik, Treska, , 1.5, 26m2, 64020EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118080, II/, stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj zgradi na odlicnoj lokaciji sa idelanim pogledom... više

64.020€ (2 462 €/m²)

  • 2 soba
  • 26m²
  • 2.sprat

Palilula, Borča, Zrenjaninski put, 25a, 375000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 108204, struja, kanalizacija, uknjizen. Prodaje se plac 25ari,blizu Lidla i Sopija,ulaz sa Zrenjaninskog puta. Informacija o... više

375.000€ (150 €/m²)

  • 2500m²

Zvezdara, Mirijevo, cena 4500e je po aru, 19a, 4500EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 98894, uknjizen, deljiv, plac. Prelep i ususkan plac,na tromedji izmedju Mirijeva,Visnjicke Banje i Slanaca. Uradjena je priprema... više

4.500€ (2 €/m²)

  • 1900m²

Novi Sad, Grbavica, Lasla Gala, 1.5, 37m2, 120000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 124919, V/VI, dupleks, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjizen, ostava, stambena zgrada. Prodaje se dupleks na Grbavici... više

120.000€ (3 243 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 5/6 spratova

Sopot, Ralja, Vojvode putnika , 3.0, 71m2, 130000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 124132, 11a, prizemna, pr, struja, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, podrum, ostava, cela. Nudimo... više

130.000€ (1 830 €/m²)

  • 71m²

Novi Sad, Centar, Jovana Boškovića, 1.5, 36m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 115242, II/IV, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

130.000€ (3 611 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 2/4 spratova

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4.sprat

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Fruška Gora, Fruška gora, , 7.5, 250m2, 270000EUR

Fruška Gora, Fruška Gora

Agencijski ID: 102327, II/II, video nadzor, pomocni objekti(1), klima, telefon, terasa(4), uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

270.000€ (1 080 €/m²)

  • 250m²
  • 2/2 spratova