Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10016 oglasa

Novi Sad, Centar, KEJ , 2.5, 67m2, 195000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124699, II/III, klima, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban salonski stan u neposrednoj blizini Izvrsnog... više

195.000€ (2 910 €/m²)

  • 3 soba
  • 67m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Farmaceutski fakultet, Dušana Jovanovića, 3.0, 72m2, 220000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118404, VI/VII, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju trosoban stan povrsine 72 m² u novogradnji na 6. spratu... više

220.000€ (3 055 €/m²)

  • 3 soba
  • 72m²
  • 6/7 spratova

Pećinci, Karlovčić, Beli vetar, 4.0, 148m2, 215000EUR

Karlovčić, Pećinci

Agencijski ID: 121168, 14a, prizemna, pr+1, struja, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, dvoriste/basta,... više

215.000€ (1 452 €/m²)

  • 148m²

Sopot, Rogača, 7. jula, 4.0, 120m2, 189000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 126915, 17a. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

189.000€ (1 575 €/m²)

  • 120m²

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića, 72m2

Bogoslovija, Palilula, Beograd

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 72m2, terasa 3.5m2, dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban... više

199.900€ (2 776 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 72m²
  • 8/17 spratova

Plužine, Plužine, , 1050a, 3000000EUR

Plužine, Plužine

Agencijski ID: 110564, uknjizen, plac. Nalazi u Crnoj Gori i prostire se od Niksica do Pluzina. 105000m2 pogodno za izgradnju etno sela, bungalova,... više

3.000.000€ (28 €/m²)

  • 105000m²

Zvezdara, Mirijevo, Ljubiše Miodragovića, 3.0, 100m2, 250000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 84716, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov. Izlog, alu niskoemisioni sa klizacima,. Dva brojila, jedno za podno grejanje... više

250.000€ (2 500 €/m²)

  • 100m²

Novi Sad, Novo Naselje, Đorđa Nikšića Johana, 13m2, 30000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 98983. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210. Kontakt van... više

30.000€ (2 307 €/m²)

  • 13m²

Novi Sad, Cara Dušana, Aranji Janoša, 2.0, 43m2, 142000EUR

Cara Dušana, Novi Sad

Agencijski ID: 128520, II/V, lift, terasa, uknjizen. Prodaje se prelep dvosoban uknjizen stan, na II spratu, na idealnoj lokaciji, Aranji Janosa... više

142.000€ (3 302 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/5 spratova

Stari grad, Centar, Obilićev venac, 1.0, 300m2, 990000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 125723, VIII/IX, lift(2), uknjizen, stara gradnja, kancelarija. Prodaje se izvanredan stan povrsine 300 m² u samom srcu Beograda,... više

990.000€ (3 300 €/m²)

  • 300m²
  • 8/9 spratova

Novi Sad, Salajka, Kisačka , 3.0, 140m2, 320000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 118908, V/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, garaza, podrum, ostava. RETKO U PONUDI!!! Na prodaju odlican moderno uredjen... više

320.000€ (2 285 €/m²)

  • 3 soba
  • 140m²
  • 5.sprat

Čukarica, Ada Ciganlija, , 3.0, 145m2, 112000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 107848. 3.0, 145m2 (tri terase 45m2), PR+|, EG, parking, struja, voda Splav, lociran na najlepsem delu Ade Ciganlije, gde je... više

112.000€ (772 €/m²)

  • 145m²

Novi Sad, Telep, Jovana Bijelića, 48m2, 64800EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 107726, PR/, izlog, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399-0210.... više

64.800€ (1 350 €/m²)

  • 48m²

Zvezdara, Mirijevo, Kožarska, 10a, 65000EUR

Mirijevo I, Beograd

Agencijski ID: 36004, struja, uknjizen, deljiv, plac. Plac je ravan, pravougaonog oblika. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

65.000€ (65 €/m²)

  • 1000m²

Novi Sad, Nova Detelinara, Hadži Ruvimova, 1.5, 37m2, 189000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 126112, IV/, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju kompletno namesten stan sa novim namestajem. Sve sto se vidi na slikama ostaje... više

189.000€ (5 108 €/m²)

  • 2 soba
  • 37m²
  • 4.sprat

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 3.0, 222m2, 155000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 118598, SUT/, kancelarija. uknjizen poslovni prostor u suterenu zgrade na odlicnoj lokaciji u Vojvode Stepe 353 na Trosarini.... više

155.000€ (698 €/m²)

  • 222m²

Novi Sad, Banja Vrdnik, , 2.5, 90m2, 110000EUR

Vrdnik, Novi Sad

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvoriste/basta. Kuca, vlasnici... više

110.000€ (1 222 €/m²)

  • 90m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Tihomira Ostojića, 4.0, 106m2, 265000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjizen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaze, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna povrsina) sa... više

265.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5.sprat