Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10008 oglasa

PRODAJA, 2.0 LEP NAMESTEN STAN SA GARAZOM

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodajemo luksuzan stan na Novom Beogradu, kod Tošinog bunara. Nalazi se u novogradnji iz 2023. godine, i stan je u savrseno odrzavanom stanju.... više

259.000€ (4 046 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 8.sprat

Kuća u Rekovcu, blizina centra - dvoetažna, površine 53 m2 u osnovi, plac 10

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća u Rekovcu, centar, površine 53 m2 u osnovi, prizemlje uslovno za život, od prostorija ima spavaću sobu, kuhinju sa dnevnim boravkom... više

16.000€ (150 €/m²)

  • 106m²
  • Prizemlje

Prizemna kuća - Medoševac 83m²

Crveni Krst, Crveni krst, Niš

Prodaje se prijatna prizemna kuća površine 83m², smeštena u mirnom i porodičnom delu naselja Medoševac, nedaleko od centra Niša. Ova nekretnina... više

93.000€ (1 120 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

- brus sf 2619

Okolina, Brus

Plac, 1/1, sa izvorom pitke vode, do Brzecke reke, do glavnog regionalnog puta iz pravca Beograda. Do gondole udaljen 9km. Na placu struja i... više

15.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje, 98m2

Gornji Grad, Zemun, Beograd

Zemun, Gornji grad - Atanasija Pulje 4.0, 98m2, PR+1, EG, parking U Gornjem gradu u Zemunu, u blizini železničke stanice prodaje se vrlo interesantan... više

165.000€ (1 683 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 98m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Kragujevcu, Košutnjak - 86 m2, plac 10,80 ari

Košutnjak, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2.... više

80.000€ (930 €/m²)

  • 86m²
  • Prizemlje

Kuća 92 m², 3, 97 ari, Obrenovac – 150 000 €

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju kuća u Obrenovcu, koja se sastoji iz dve zasebne stambene jedinice površine 52 m² i 40 m² i pomoćnog objekta površine 20m², sve sa... više

150.000€ (1 630 €/m²)

  • 92m²
  • .sprat

Zemun, Batajnica - Široki put, 10 ari

Batajnica, Zemun, Beograd

Zemun, Batajnica - Široki put plac, 10 ari, građevinsko zemljište Prodaje se plac od 10 ari sa izlazom na tri ulice - sa jedne strane front... više

500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Lokal, Zona tri

Bulevar Nemanjića Zona 1, Medijana, Niš

Na prodaju odličan lokal, potez Zona tri. Kompletno je sređen, bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije.... više

62.000€ (3 647 €/m²)

  • 17m²
  • Prizemlje

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 68.9 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

128.340€ (1 887 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/2 spratova

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Vršac, Malo Središte - Središtanska 120m2

Malo Središte, Okolina, Vršac

3.0, 120m2, (dve terase), plac 4a, npr+pr+ptk, EG (podno), video nadzor, bazen, podrum, parking, ktv. Malo Središte se nalazi na obroncima... više

245.000€ (2 041 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

CENTAR - 4.0, 114m2, uknjižen, odmah useljv

Centar (Palilula), Palilula, Beograd

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim... više

350.000€ (3 070 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 114m²
  • 6.sprat

Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, 45m2, 1.5, 3/5

Kalenić pijaca, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca, Kneza od Semberije, odličan, uknjižen, jedoiposoban stan od 45m2. Na trećem je spratu od pet, sa centralnim grejanjem.... više

235.000€ (5 222 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 3/5 spratova

Stari grad, Atelje 212 - Svetogorska 88m2

Atelje 212, Stari Grad, Beograd

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući... više

359.000€ (4 079 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 88m²
  • 5/5 spratova

Sprat u kući, 75 m2, Duvanište

Bulevar Nemanjića, Medijana, Niš

Na prodaju stan u kući m2 u Duvaništu. 75 m2 . Stan se nalazi na drugom spratu novije kuće i sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i... više

130.000€ (1 733 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • Prizemlje/2 spratova

Na prodaju poljoprivredno zemljište

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za... više

45.000€ 0 €/m²)

  • 0m²