Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Mirijevo– moderan stan, novogradnja lux ID#1621

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno... više

110.000€ (2 682 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine ...

Ćele kula, Medijana, Niš

Prodaje se stan u blizini Doma Zdravlja, povrsine 86,67 m2. To je dupleks u nadogradnji na petom spratu bez lifta. Stan je odličnog rasporeda... više

109.300€ (1 270 €/m²)

  • Garsonjera
  • 86m²
  • Prizemlje/5 spratova

Građevinski plac 33 ara, Obrenovac, Barič– 16 500 €

Barič, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 33 ara u Bariču. • Plac se nalazi na mirnom mestu, sa prelepim panoramskim pogledom, idealan za vikendicu.... više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća u Malim Pčelicama

Male Pčelice, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća sa okućnicom od 100 m2 na 5,5 ari placa. Kuća se nalazi u mirnom delu naselja, u blizini autobuskog stajališta i marketa. Teren... više

105.000€ (1 050 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Plac 25 ari, sa objektom u izgradnji 140m2, Mislođin, Obrenovac - 70.000€

Mislođin, Obrenovac, Beograd

Na prodaju atraktivan plac od 25.15 ari u Mislođinu, sa započetim objektom površine 140m² koji se sastoji od prizemlja sa garažom i sprata.... više

70.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Čukarica, Banovo brdo, Nikolaja Gogolja, 6.0, 199m2, 370000 EUR

Banovo Brdo, Beograd

Prodajemo izuzetan luksuzan stan na odličnoj lokaciji na Banovom brdu kod Požeške ulice. Korisne površine 181m2 + 18m2 terase. Stan je osvetljen,... više

370.000€ (1 859 €/m²)

  • 6 soba
  • 199m²
  • 4/4 spratova

Plac, Toponički put

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac na Toponičkom putu, (blizu odvajanja za Hotel Nais, Tošić pumpe...), pogodan za obavljanje raznih delatnosti (proizvodne hale,... više

419.000€ (40 €/m²)

  • 10474m²

Plac Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Novom Selu u blizini naplatne rampe Niš-jug. Plac je pravougaonog oblika, uknjižene površine 3052 m2, prilaz... više

123.600€ (40 €/m²)

  • 3052m²

PLAC IZ SNOVA ZA VIKENDICU – MAJUR, 12.58a

Majur, Okolina, Jagodina

Bežanje iz grada nikad nije bilo bliže. Na prodaju plac u Majuru površine 12.58 ari – savršen za vikendicu, odmor i punjenje baterija. Zamisli... više

12.580€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dve kuće na placu

Rakitovo, Okolina, Jagodina

Manja kuca oko 58m2, poseduje hodnik, kuhinju sa dnevnim,spavacu sobu, kupatilo. Sređena je kuća, urađena izolacija, ima klima. Grejanje na... više

80.000€ (666 €/m²)

  • 120m²
  • /2 spratova

Pećinci, Pećinci, Sremska 16, 110a, 270000EUR

Pećinci, Pećinci

Agencijski ID: 132308, uknjizen, njiva. Na prodaju njiva II klase povrsine 110 ari, pravilnog kockastog oblika, zemljiste u gradjevinskom podrucju.... više

270.000€ (24 €/m²)

  • 11000m²

Na prodaju lokal od 28 m² sa već razrađenom delatnošću – idealna investi

Centar, Jagodina

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno... više

35.000€ (1 250 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Kuća sa prostorom za radionicu/garažu

Trnava, Jagodina

Stambeni deo čine visoko prizemlje i potkrovlje, dok je u prizemlju veći prostor koji se može adaptirati za radionicu. Grejanje struja, gas,... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²
  • /2 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 2/3 spratova

Plac - šumsko zemljište, Kamenica, 1610m2

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju šumsko zemljište, ukupne površine 1610m2. U potpunom prirodnom okruženju, na udaljenosti od oko 2 kilometara od najbližeg naselja.... više

5.800€ (3 €/m²)

  • 1610m²

Čortanovci - Plac ID#7000052

Čortanovci, Inđija, Inđija

Čortanovci. Plac 1.325m2. Front 14m2. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja - njiva 4.klase. Prilaz tucanik. U neposrednoj blizini... više

13.600€ (10 €/m²)

  • 1325m²

Kuća u vikend naselju Sv.Petka, Veliki Drenovac, 248 m2, na placu od 967

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže,... više

60.000€ (241 €/m²)

  • 248m²
  • 2/2 spratova