Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Mladenovac, Šepšin - Raljska, 80.54 ara

Šepšin, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Šepšin - Raljska plac, 80.54 ara Prodaje se plac koji se nalazi uz autoput Beograd-Niš, nedaleko od naplatne rampe Mali Požarevac,... više

1.200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Troiposoban stan NOVI SAD, 170000€

Bulevar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1101721 - Cena 170 000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen troiposoban stan u blizini Futoške pijace. Po strukturi je... više

170.000€ (3 269 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 52m²
  • 4/5 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Aranj Janoša, 3.0, 60m2, 215000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 132217, VI/, klima, lift, terasa, uknjizen, garaza, parking. **AVENIA GARDEN** LUX STAN 60 m2 + GARAZA 17 m2, ISTOK - zasticen... više

215.000€ (3 583 €/m²)

  • 3 soba
  • 60m²
  • 6.sprat

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

Plac u građevinskom području na Vinoračkom putu

Vinorački put, Jagodina

SAMO U HEROLDU! Plac površine 25.90a na Vinoračkom putu. Prilaz placu makadam. Gradska voda je prošla kroz plac. Širina placa uz put je 20m.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Veliki plac u Dobanovcima

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prvi put u oglasu prodaje se veliki plac u samom centru Dobanovaca veličine od oko 83 ara (kao gradsko gradjevinsko zemljište). Do placa se... više

581.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac, Donja Vrezina, 57 ara

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrezini ukupne povrsine 57 ara. Nalazi se u neposrednoj blizini Donjovrezinskog groblja. Plac... više

71.000€ (12 €/m²)

  • 5700m²

Plac 2944m2, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada.... više

180.000€ (61 €/m²)

  • 2944m²

Petosoban stan SREMSKA KAMENICA, 356640€

Popovica, Sremska Kamenica

više

356.640€ (2 584 €/m²)

  • 5 soba
  • 138m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića, 129m2

Medaković II, Voždovac, Beograd

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan... više

220.000€ (1 705 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 129m²
  • 1/2 spratova

Barajevo, Vranić, Bratstva i jedinstva, Kuća, 399m2, 250000 EUR

Vranić, Beograd

Stambeno-poslovna zgrada, na dobroj lokaciji, pored magistrale, na 30 minuta od Beograda. Lux opremljena, ugrađeni najkvalitetniji materijali.... više

250.000€ (626 €/m²)

  • 399m²

NJIVA 1.KLASE! ROKOVCI

Rokovci, Sombor

U Rokovcima, drugi red od vode, prodaje se njiva 1.klase u građevinskom području veličine 6395m2. Lepog pravilnog oblika, širine cca 62m i dužine... više

52.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PRODAJA, 3.0 STAN , DENKOVA BASTA, VOJISLAVA ILICA

Denkova Basta, Zvezdara, Beograd

Prodajemo odlican, veoma svetao trosoban stan na idealnom, trecem spratu, uredne, jako dobro odrzavane zgrade renomiranog investitora! Odlicna... više

295.000€ (3 277 €/m²)

  • 3 soba
  • 90m²
  • 3.sprat

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

Kuća na 20a placa odmah pored izletišta Potok

Akva Park, Jagodina

Najveći potencijal ove nepokretnosti je sama lokacija, na samo 200 metara od Aqua parka i 100 metara od vodopada u izletištu Potok. Idealna... više

180.000€ (679 €/m²)

  • 265m²
  • .sprat

Plac, Gorica,12.820m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za... više

264.120€ (20 €/m²)

  • 12820m²

Zemljište Suvi dol

Vranje

Na prodaju zemljište: 3908/1, - 1742m2 3666/6, - 902m2 3908/2, - 1775m2 * parcele se prodaju i odvojeno Cena po m2 - 12EUR. Za više info:... više

20.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran, dvosoban stan u centru Ćuprije na top lokaciji-odmah useljiv!

Centar, Ćuprija

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan u centru Ćuprije – useljiv odmah! Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u samom centru... više

49.500€ (916 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 54m²
  • 4/4 spratova