Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 75m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 3.0, 75m2 (terasa 4m2), 1/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

285.000€ (3 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 1/8 spratova

Dvosoban stan 56 m2 u centru Niške Banje

Niška banja, Niška banja, Niš

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji... više

90.000€ (1 607 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 1.sprat

Građevinsko zemljište na prodaju

Raška, Vranje

Gradsko građevinsko zemljište / u pojasu poslovno uslužnih sadržaja/ direktan izlaz na saobraćajnicu u širini od 25m/ u neposrednoj blizini... više

19.000€ (15 €/m²)

  • 1200m²

Prostrano građevinsko zemljište

Akva Park, Jagodina

Prodaje se suvlasnički udeo 1/2 na dve parcele na odličnoj lokaciji. više

135.000€ (74 €/m²)

  • 1818m²

Građevinsko zemljište/Panjevački Rit

Panjevački Rit, Jagodina

*širina placa 27m *1500eur/a više

97.335€ (15 €/m²)

  • 6300m²

Vikendica na Vlasinskom jezeru, 120 m2 na 315 m2 placa

Vlasina Rid, Surdulica, Surdulica

Na prodaju potpuno renovirana kuća na Vlasinskom jezeru, 120m2 na 315 m2 placa, 400m od jezera. Kuća se sastoji od prizemlja koje čine dnevna... više

160.000€ (1 333 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

Stambeno poslovni objekat (radionica+stambeni prostor)

Okolina, Paraćin

U ponudi Stambeno poslovni objekat različite namene sa kanalom površine 126m2 na vrlo prometnoj lokaciji + Porodična stambena zgrada površine... više

95.000€ (519 €/m²)

  • 183m²
  • .sprat

NOVOGRADNJA U DURLANU, TROSOBAN, EG, PDV, PARKING

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

138.210€ (2 229 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 4/5 spratova

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini centra Kragujevca 334m2

Vašarište, Kragujevac

U ponudi je izuzetna porodična kuća na jedinstvenoj lokaciji. Raspored prostorija: -Suteren: tri prostorije, kotlarnica i toalet -Prizemlje:... više

455.000€ (1 362 €/m²)

  • 334m²
  • .sprat

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje, 57m2

Šimanovci, Okolina, Pećinci

Pećinci, Šimanovci - Novo naselje 2.0, 57m2 (lođa 5m2), 2/3, EG, inverter klima, podrum Prostorije: spavaća soba, hodnik, kupatilo sa prirodnom... više

77.000€ (1 350 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 57m²
  • 2/3 spratova

Jabučar naselje, Kragujevac - kuća nove gradnje sa tri spavaće sobe

Jabučar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Jabučar u Kragujevcu, u mirnoj ulici. Kuća je nove gradnje i površine je 100 m2 plus 25 m2 podruma. Od prostorija... više

149.000€ (1 490 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

PRODAJA, 2.0 ADAPTIBILAN STAN, CUKARICKA PADINA

Cukaricka Padina, Cukarica, Beograd

Prodajemo uknjzen stan na trecem spratu u sestospratnici, na Cukarickoj padini. Stan je lako adaptibilan u trosoban, bez mnogo gradjevinskih... više

180.000€ (2 903 €/m²)

  • 2 soba
  • 62m²
  • 3.sprat

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 0.5, 30m2, 75900 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

75.900€ (2 530 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1/3 spratova

Barajevo, Baćevac, Skojevska, Zemljište, 3250ari, 45000 EUR

Baćevac, Beograd

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale... više

45.000€ (13 €/m²)

  • 3250m²

Novi Sad, Centar - Kompletno renoviran jednosoban stan ID#1000572

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Skerlićeva. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran jednosoban stan koji je pozicioniran u strogom centru grada na prizemlju... više

66.950€ (2 479 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 27m²
  • Prizemlje/1 spratova

+RAKOVICA VN 3858

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

Odlična ponuda! Nalazi se u polusuterenu stambene zgrade na Kanarevom brdu, ulica Vukasovićeva. Stan je funkcionalnog rasporeda, nalazi se... više

50.000€ (2 380 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Suteren/4 spratova

Dvoiposoban stan NOVI SAD, 125000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka stana 1102553, Novi Sad, Telep, dvoiposoban, 50m2, prizemlje. Cena nekretnine 125,000e + 3% agencijske provizije. Izuzetno... više

125.000€ (2 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/3 spratova