Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10000 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 2.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 71.01 m2. Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

132.080€ (1 860 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 71m²
  • 1/2 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci - Rade Ninkovića, 116m2 + 285m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Rade Ninkovića dve kuće, 116m2 + 285m2, terasa 10m2, PR+1, EG, parking, struja, voda, asfalt, plac 16.90 ari... više

300.000€ (729 €/m²)

  • 411m²
  • Prizemlje/1 spratova

Novi Beograd, Blok 67a, A blok, Jurija Gagarina, 3.0, 96m2, 378000 EUR

Blok 67a, A Blok, Beograd

Izuzetan stan za svaku preporuku koji se retko nađe u ponudi stanova! Funkcionalan stan, grejne površine 61m2, prodaje se potpuno opremljen... više

378.000€ (3 937 €/m²)

  • 3 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Zvezdara, Mirijevo, Aleksandra Bugarskog, 3.0, 78m2, 171600 EUR

Mirijevo, Beograd

Stanovi u novogradnji, različitih struktura i kvadratura u modernom stambenom kompleksu u uređenom delu Mirijeva. Sadržaj stambenih prostora... više

171.600€ (2 200 €/m²)

  • 3 soba
  • 78m²
  • 3/5 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen dvoiposoban stan ID#1001115

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Stevana Sremca. Uknjižen dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone, Futoške pijace,... više

142.140€ (2 538 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 56m²
  • 3.sprat

Dvosoban stan NOVI SAD, 177500€

Novo Naselje - Bistrica, Novi Sad

Uknjižen, komoforan dvosoban stan na Novom naselju, u blizini Doma zdravlja. Kuhinja je odvojena, dnevni boravak sa trpezarijom prostran. Iz... više

177.500€ (2 817 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 1/6 spratova

Stari grad, Andrićev venac - Kneza Miloša 113m2

Andrićev Venac, Stari Grad, Beograd

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, predstavlja... više

435.000€ (3 849 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 113m²
  • 2/5 spratova

Zvezdara, Mirijevo, Ladne vode, 2.0, 41m2, 117500 EUR

Mirijevo, Beograd

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni... više

117.500€ (2 865 €/m²)

  • 2 soba
  • 41m²
  • 2/4 spratova

ZVEZDARA UCITELJSKO NASELJE 144m2 , 2T , 300000e

Uciteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Uciteljsko naselje, Pljevaljska, 5.0 horizontala kuce, 144 m2 sa 2 terase, na 3.56 ara, PR + I sprat... više

300.000€ (2 083 €/m²)

  • 144m²

Plac Kotež, Lole Ribara, 38, 36 ari

Kotež, Palilula, Beograd

Plac se nalazi na 500m od azila za pse "Riska". Ide se 500 metara makadamom. Struja i voda u neposrednoj blizini. Plac je idealan za ljubitelje... više

95.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac - poljop. zemljište, Gabrovac, 2.168 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac, trenutno poljoprivredno zemljište, iznad Gabrovca u delu ka vojnom objektu na Delijskom Visu, odličnog pravougaonog... više

11.000€ (5 €/m²)

  • 2168m²

Prodaje se stan – Naselje Aerodrom, Kragujevac | 63 m²

Aerodrom, Kragujevac

Na prodaju komforan i svetao stan u mirnom i uređenom delu naselja Aerodrom. Stan ima ukupnu površinu 63 m² i idealan je za porodično stanovanje... više

97.500€ (1 547 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 63m²
  • 5/5 spratova

Poljoprivredno zemljište sa zasadom šljiva (HILJADU STABALA), 3, 8 hektara, U

Kožuar, Okolina, Ub

• Na prodaju poljoprivredno zemljište u Kožuaru, opština Ub, ukupne površine 3,79 hektara, sa isplativošću na duge staze. • Ovo je prava prilika... više

49.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan NOVI SAD, 230000€

Liman 4, Novi Sad

LIMAN, RENOVIRAN STAN, UKNJIZEN . AGENCIJSKA OZNAKA 1100015. Prodaje se stan na Limanu IV.Cena stana je 230000 + 3% agencijska provizija. Stan... više

230.000€ (3 333 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Na prodaju prostrana kuća u Tekiji

Tekija, Okolina, Paraćin

Prodajemo odmah useljivu prostranu kuću sa prelepim pravilnim placem koji izlazi na dve ulice! U sklopu kuće se nalaze dve garaže ,podrum ,više... više

75.000€ (312 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac na prodaji u Trnavi u Jagodini potez Ćeliijan

Trnava, Jagodina

Veliki i prostran plac u Trnavi , jedna parcela 25,11 ari. Prilaz do placa makadam put. Na lokaciji Ćelijan . Plac se može koristiti i kao... više

5.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan 86m2, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju trosoban stan 86m2 u kući u Durlanu, u blizini Somborskog bulevara i OŠ Čegar. Stan se nalazi na prvom spratu dvospratne kuće, sa... više

113.400€ (1 318 €/m²)

  • 3 soba
  • 86m²
  • 1/2 spratova

STARI GRAD DORCOL 91m2 , 377000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Santiceva, 4.0, 91 m2, bez terase, PR od II sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, odmah useljiv,... više

377.000€ (4 142 €/m²)

  • 4 soba
  • 91m²
  • Prizemlje