Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9960 oglasa

Na prodaju plac

Širi centar, Ćuprija

Na prodaju plac na lepoj lokaciji Ukoliko želite da pogledate nekretinu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili... više

31.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Renoviran stan u kući

Širi centar, Jagodina

Idealno za izdavanje. Stan se sastoji od dve spavaće sobe,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i kupatila.U cenu ulazi kompletan nameštaj.... više

70.000€ (1 076 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • Prizemlje/1 spratova

CUKARICA RUSANJ 220m2 , 4T , 225000e

Rusanj, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I... više

225.000€ (1 022 €/m²)

  • 220m²

Dvosoban stan 58 m², Centar, Bor, 1. sprat

Centar, Bor

Prodaje se stan u Boru na samo 10 minuta hoda od centra grada. Nekretnina se sastoji iz dve stambene jedinice: -Prvi sprat – potrebno renoviranje,... više

27.500€ (474 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 58m²
  • 1/1 spratova

Poslovna hala 760m2

Ćićevac

Sama Hala ima dužinae 40m, širinu 15m. visinu 6m. Sama hala ima površinu 600m2, kancelarijski i salonski deo 160m2, Struja je trofazna, voda... više

240.000€ (315 €/m²)

  • 760m²
  • .sprat

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 36.88 m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

62.696€ (1 741 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 36m²
  • 3/3 spratova

GRAĐEVINSKO ZEMLJIŠTE

Sombor

Prodaje se placevi na Čonopljanskom putu, ukupne površine 2.224m2, koji se sastoje od dva zasebna placa. - prvi plac površine 1083m2,širine... više

34.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

LUKSUZAN STAN 130M2 WEST 65, DVA GARAZNA MESTA

West 65, Novi Beograd, Beograd

Na prodaju cetvorosoban stan vrhunskog kvaliteta u modernom kompleksu West 65. Povrsina 130 m2, idealno pozicioniran na sestom spratu. Stan... više

700.000€ (5 384 €/m²)

  • 4 soba
  • 130m²
  • 6.sprat

Plac na prodaju

Kolonija, Jagodina

Prodaje se plac površine 20 ari na Koloniji. više

16.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

Plac, 2996m2 Barje Čiflik kod Pirota

Barje Čiflik, Pirot, Pirot

Na prodaju kvalitetna obradiva zemlja, na samo nekoliko kilometara od Pirota i naselja Barje Čiflik, površine 2996m2. Uknjižen, privatna svojina.... više

7.000€ (2 €/m²)

  • 2996m²

"Zemljište, Vladičin Han ​"

Vladičin Han, Vladičin Han, Vladičin Han

"Na prodaju zemljište u selu Jelašnica kod Vladičinog Hana, KO Surdulica, zemljište je blizu puta, a pored same parcele prolazi reka, kao i... više

57.000€ (2 €/m²)

  • 19961m²

Kuća u vikend naselju Sv.Petka, Veliki Drenovac, 248 m2, na placu od 967

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kvalitetno građena i očuvana kuća u vikend naselju u V.Drenovcu, 18 km od Niša. Kuća je u dve prostrane etaže,... više

60.000€ (241 €/m²)

  • 248m²
  • 2/2 spratova

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 317240€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093696 Cena sa PDV-om. Četvorosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

317.240€ (2 832 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • Prizemlje/2 spratova

Zvezdara, Đeram - Bulevar kralja Aleksandra 81m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

4.0, 81m2(terasa), 4/4, grejanje na struju, internet, interfon, klima, ktv Bulevar kralja Aleksandra je sa svojih skoro 8km dužine, druga ulica... više

300.000€ (3 703 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 81m²
  • 4/4 spratova

Poljoprivredno zemljište, Malo Krčmare -7221 m2

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 7221 m2. Zemljište se nalazi u selu Malo Krčmare kod Rače. Dobar je prilazni put. Postoji močućnost... više

2.800€ (0 €/m²)

  • 7221m²

Na prodaju plac

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju plac površine 9a u mestu Voljavče kod Jagodine. više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²