No photo
Plac Novo

Plac na Grzi, blizu gornjeg doma

Grza, Okolina, Paraćin

Plac se prodaje u celini površine 48,7 ari gde je vlasništvo 4 suvlasnika. Plac je pogodan za investitore. što ste posetili ovaj oglas.... više

30.000€ 0 €/m²)

No photo
Plac Novo

Plac, potes Dankovoi

Dankovo, Paraćin

Upisano vlasništvo 1/1. Hvala što ste posetili ovaj oglas.... više

15.000€ 0 €/m²)

No photo
Stan

Stan Rezidencija - prestižno stanovanje

Centar, Paraćin

Nalazi se u mirnoj ulici u centru Paraćina na manje od 50 metara od glavne ulice i na samoj je ivici pešačke zone. Zgrada Rezidencije ima recepciju,... više

130.500€ (1 500 €/m²)

No photo
Plac

Hitno na prodajur

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac povrđine 6.9 ari potez Karađorđevo brdo što je 1/3 od ukupnog placa koji je površine 2070ari. Hvala što ste izdvojili Vaše... više

4.500€ 0 €/m²)

No photo
Plac Novo

Plac na karađorđevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Plac u mirnom delu sa pogledom na široke pašnjake i šumu. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

9.500€ 0 €/m²)

Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 121m² · 126.000€
Poslovni prostor / Lokal Novo
  • 8

Lokal u Paraćinu u prometnoj ulici

Centar, Paraćin

U ponudi lokal upisan u katastru 121m2 sa zemljištem ispod objekta površine 121m2. Seo lokala je orušen tako da je sada korisna površina oko... više

126.000€ (1 041 €/m²)

No photo
Poslovni prostor / Lokal

Lokal na prometnoj lokaciji sa zakupcem

Centar, Paraćin

Pogodan za one koji žele da i dalje rentiraju lokal. Lokak se sastoji od dva spojena lokala površine 86m2 i 34m2 i 30m2 suterenskog dela. Lokal... više

85.000€ (566 €/m²)

Poslovni prostor / Lokal, Paraćin | Prodaja · 199m² · 340.000€
Poslovni prostor / Lokal
  • 10

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

340.000€ (1 708 €/m²)

Jednosoban stan, Paraćin | Prodaja · 25m² · 40.000€
Stan Novo
  • 10

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

Dvosoban stan, Paraćin | Prodaja · 48m² · 79.200€
Stan Novo
  • 6

Prodaje se novi neuseljavani stan - odmah usljiv

Centar, Paraćin

Stan novosagrađeni, neuseljavan. Stan se nalazi na izuzetno lepoj lokaciji. Stan se sastojii od ulaznog hodnika, spavaće sobe , kuhinje sa... više

79.200€ (1 650 €/m²)

Kuća, Paraćin | Prodaja · 600m² · 195.000€
KUĆA
  • 8

Prodaje se Stambeno poslovni objekat

Gloždak, Paraćin

Ojekat se sastoji od 6 soba koje su opremljene za izdavanje sa 16 ležajeva. U objektu postoje 3 kupatila kao i restoran za 100 gosta. Grejanje:... više

195.000€ (325 €/m²)

Kuća, Paraćin | Prodaja · 128m² · 110.000€
KUĆA
  • 10

U ponudi objekat sa sportskim terenima

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni... više

110.000€ (859 €/m²)

Plac, Paraćin - Sikirica | Prodaja · 38.000€
Plac
  • 2

Plac pored glavnog puta prema pojatu

Sikirica, Okolina, Paraćin

Pored placa prolazi struja više

38.000€ 0 €/m²)

Kuća, Paraćin | Prodaja · 281m² · 205.000€
KUĆA
  • 10

Kuća u mirnom delu grada sa velikim placem.

Gloždak, Paraćin

Kompletno novo građeno sa podrumskom prostorijom, prizemljem i spratom. Grejanje:prizemlje podno grjanje, sprat radijatori. Za probirljive... više

205.000€ (729 €/m²)

Kuća, Paraćin | Prodaja · 163m² · 70.000€
KUĆA
  • 10

Porodična stammbena zgrada sa pomočnim objektom

Gloždak, Paraćin

Renovirani objekat u gradskoj zoni sa urađenim etažnim grejanjem. Sama kuća ima kuhinju sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Uz kuću postoji... više

70.000€ (429 €/m²)

Plac, Paraćin | Prodaja · 27.000€
Plac
  • 5

Plac sa dozvolom za gradnju kuće

4. juli, Paraćin

Plac sa dozvolom za gradnju Porodične stambene zgrade su.220m2 i prizemlje 220m2 Na placu postoji priključak struje i vode Na slikama urađeni... više

27.000€ 0 €/m²)

Kuća, Ražanj | Prodaja · 204m² · 50.000€
KUĆA
  • 10

Porodična stambena zgrada sa pomoćni zgradama na periferiji Ražnja

Ražanj

U ponudi porodična stambena zgrada sa suterenskim delom koja se nalazi na uzvišici i prelepim pogledom od dveju terasa. Kuća se sastoji od prizemnog... više

50.000€ (245 €/m²)

No photo
Plac

Prodaja, Plac, Paraćin, 7. juli

7. juli, Paraćin

više

20.000€ 0 €/m²)