Prodaja, agencija prizma nekretnine 2684

Pronađeno 114 oglasa

Hitno se đrodaje parceča u Krivom Viru, BOLJEVAC

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Parcela udaljena od puta Paraćin Zaječar 1km, od sela 2km. Pogodna za različite namene . Deo parcela je obrastao šumom. Za keš kupce dogovor.... više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Apartman na prodaju

Centar, Paraćin

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili... više

40.000€ (1 600 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 25m²
  • .sprat

Prodaje se lokal na prometnoj lokaciji.

Gloždak, Paraćin

Lokal je pogoddan za različite namene. Sastoji se od prizemlja sa sanitarnim čvorom i sprata. Sprat lokala je funkcionalno povezan sa prizemljem.... više

180.000€ (569 €/m²)

  • 316m²
  • .sprat

Dve hale

Šavac, Okolina, Paraćin

U neposrednoj blizini Paraćina na prodaju dve hale koje se mogu pretvoriti za različite namene. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili... više

83.030€ (190 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

POSLOVNI OBJEKAR-HALA OPREMLJEN ZA TEHNIČKI PREGLED-MOGUĆE KORIŠĆENJE I ZA

Centar, Paraćin

Objekat se sastoji od prizemlja i sprata. Prizemlje čini linija za tehnički pregled vozila sa kanalom širine 5m i dužine 16,5 metara, visine... više

299.000€ (1 502 €/m²)

  • 199m²
  • .sprat

Ukrovljena kuća legalizovana

Gloždak, Paraćin

Prodaje se izidana i ukrovljena kuća, koja poseduje suterenski deo sa garažom i dva sprata. Kuća se nalazi u mirnom delu grada. Osnova kuće... više

50.000€ (114 €/m²)

  • 437m²
  • .sprat

Hitno na prodaju novosagrađena kuća na prometnoj lokaciji

Centar (prva zona), Paraćin

Porodična stambena kuća na prometnoj lokaciji u Paraćinu, pogona i za poroični biznis.. Kuća poseuje dva dnevna boravka, dva kupatila, 7 spavaćih... više

89.000€ (166 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

DVA SPOJENA LOKALA - OPREMLJENA ZA TERETANU

Centar, Paraćin

MOGUĆNOST PRODAJE SA PREOSTALOM OPREMOM ZA TERETANU više

46.000€ (469 €/m²)

  • 98m²
  • .sprat

Tri lokala+stambeni deo

Centar, Paraćin

157m2 Stambeno poslovna zgrada (80m2 lokal+80m2 podrum+30m2 stambeni+80m2 potkrovlje 87m2 Porodična stambena zgrada. 121m2 Stambeno poslovna... više

180.000€ (335 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Stan u centru grada

Centar, Paraćin

više

56.700€ (900 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 63m²
  • .sprat

Plac na prometnoj lokaciji

Dankovo, Paraćin

Uz plac prolazi strujam voda gas Hvala što ste izdvojili vremena i posetili ovaj oglas. više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi objekat sa sportskim terenima

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni... više

110.000€ (859 €/m²)

  • 128m²
  • .sprat

Lokal u Paraćinu u prometnoj ulici

Centar, Paraćin

U ponudi lokal upisan u katastru 121m2 sa zemljištem ispod objekta površine 121m2. Seo lokala je orušen tako da je sada korisna površina oko... više

120.000€ (991 €/m²)

  • 121m²
  • .sprat

Stan u dva nivoa-centar grada

Centar, Paraćin

Stan se sastoje od dve etaže. Na prvoj etaći je kuhinja sa trpezarijom i dnevni boravak, kupatilo, drugs etsžs de sastoji od dve spavaće sobe.... više

63.000€ (863 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 73m²
  • .sprat

Plac u Striškom naselju

Striža, Okolina, Paraćin

Plac pogodan za individualnu stambenu gradnju. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. više

15.240€ 0 €/m²)

  • 0m²

Ukrovljena kuća sa placem pored puta paraćin-Zaječar

Izvor, Okolina, Paraćin

U ponudi izidana kuća od cigle, razvedena struja..stlarija drvena. Lokacija izvanredna. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas.... više

18.000€ (187 €/m²)

  • 96m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

4. juli, Paraćin

Opremljen rashladnim uređajima i opremom za duboko zamrzavanje više

180.000€ (300 €/m²)

  • 600m²
  • .sprat

Stambeno poslovni prostor

Centar, Paraćin

Lokal sa kućom se nalazi u samom centru Paraćina. Pogodan za sve delatnosti. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo... više

200.000€ (2 816 €/m²)

  • 71m²
  • .sprat