Prodaja, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 1251 oglasa

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Spratna kuća na placu od 12 ari

Bolnica, Ćuprija

Na prodaju spratna kuća čvrste gradnje, sređena, sa izolacijom i PVC stolarijom. Kuća je smeštena na prostranom placu od 12 ari, u mirnoj ulici... više

85.000€ (625 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

Komforna kuća u Tavrića obori

Tavrića obori, Jagodina

Suteren je renoviran. više

98.000€ (852 €/m²)

  • 115m²
  • /2 spratova

Kuća Pr+Pk

Sarina Međa, Jagodina

Može zamena za dvosoban stan u Jagodini ili jedan manji u Kragujevcu. više

159.999€ (1 230 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Legalizovana vikendica u Ćupriji

Rasputnica, Ćuprija

Predstavljamo vam jednu malu oazu sreće u Ćupriji, u naselju Rasputnica – mesto koje može postati vaš kutak za odmor, druženje i lepe trenutke... više

21.000€ (283 €/m²)

  • 74m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stan u Novogradnji u Vrnjačkoj Banji: Kvalitetna Gradnja, Izvrsna Lokacija, Pr

Raj, Vrnjačka Banja

Na prodaju stan u novogradnji na prestižnoj i atraktivnoj lokaciji u Vrnjačkoj Banji, površine 39.10m². Stan se nalazi u savremenoj stambenoj... više

66.470€ (1 704 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • 1/3 spratova

Garsonjera u novogradnji

Centar, Paraćin

Na prodaju garsonjera u novogradnji, po ceni od 1200 € po kvadratnom metru. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u centru grada, sa svim važnim... više

34.100€ (1 100 €/m²)

  • Garsonjera
  • 31m²
  • 3/3 spratova

STANOVI U IZGRADNJI – MODERNA GRADNJA NA POPULARNOJ LOKACIJI

Akva Park, Jagodina

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni... više

113.850€ (1 650 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 2/2 spratova

Lokal u centru

Centar, Paraćin

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata više

520.000€ (1 405 €/m²)

  • 370m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lux Apartmani Bela reka - Brzeće

Brzeće, Okolina, Kopaonik

Apartman C003 okrenut je prema Gondoli - ZAPAD Ekskluzivni, odmah useljivi apartmani u srcu turističkog centra Brzeće na Kopaoniku. Glavni... više

54.890€ (2 287 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 24m²
  • Prizemlje/4 spratova

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

86.565€ (1 467 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 4/5 spratova

Širi centar, Jagodina

71.340€ (1 455 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 49m²
  • 4/5 spratova

ODLIČNA PRILIKA – Parcele na idealnoj lokaciji u Gamzigradskoj Banji

Okolina, Zaječar

Na prodaju dve poljoprivredne parcele ukupne površine 57,76 ari, idealne za različite vidove poljoprivredne proizvodnje ili dugoročnu investiciju.... više

90.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – Porodični stan u luksuznom kompleksu

Akva Park, Jagodina

Prodaje se funkcionalan porodični stan od 57 m², smešten na 1. spratu moderne zgrade sa liftom, u prestižnom i zatvorenom kompleksu "Crnjanski".... više

85.500€ (1 500 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 57m²
  • 1/5 spratova

Prodaja apartmana na Zlatiboru – Savršen spoj prirode i luksuza!

Zlatibor

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani... više

60.450€ (1 950 €/m²)

  • 31m²
  • 3/7 spratova

Nova kuća bez ulaganja u naselju 4.juli

4. juli, Paraćin

Prodajemo potpuno sredjenu kuću blizu osnovne škole Stevan Jakovljević , sa komfornim dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dva kupatila i izdvojenom... više

195.000€ (1 015 €/m²)

  • 192m²
  • .sprat

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+... više

60.000€ (400 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat