Za upit nekretnine Nis prodaja placeva okolina pronađeno 410 oglasa

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 1092m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1092 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

44.990€ (41 €/m²)

  • 1092m²

Plac, industrijska zona Donje Međurovo, 5164m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 5164m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

122.400€ (23 €/m²)

  • 5164m²

Plac, Donje Vlase, 833 m2

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac na putu za Donje Vlase, površine 833 m2. Vodi se kao gradsko građevinsko zemljište. Vikend naselje. U okruženju ima objekata.... više

27.000€ (32 €/m²)

  • 833m²

Plac, Vinik-Kamenica

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac pre ulaska u Kamenicu sa leve strane, pravougaonog oblika. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo... više

39.900€ (29 €/m²)

  • 1366m²

Plac, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više

11.000€ (29 €/m²)

  • 371m²

Plac, Niska Banja

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Niskoj Banji pogodan za gradnju. Plac je velicine 10 ari, na samom ulasku u Nisku Banju.... više

158.000€ (155 €/m²)

  • 1016m²

Na prodaju plac, površine 2352m2, Vrtište

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Vrtištu, iznad hotela Nais,u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 2352m2, ulazni front oko 24m,... više

24.000€ (10 €/m²)

  • 2352m²

Odlična ponuda! Plac 2495m2, Donji Matejevac

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u vikend naselju Donji Matejevac, u blizini preduzeća PIK- Niš. Plac je uknjižene površine 2495m2, lepog pravougaonog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2495m²

Odlična ponuda, plac 14,52 ara, Popovac

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u selu Popovac, kod Niša. Nalazi se na kraju sela, na putu prema Trupalu, vikend naselje. Plac je poljoprivredno zemljište,... više

14.500€ (9 €/m²)

  • 1452m²

Na prodaju plac na Čegarskom putu, 2963m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Čegrskom putu, površine 2963m2, Uknjizen kao poljoprivredno zemljiste podnet zahtev u katastru za promenu namene iz poljoprivrednog... više

149.000€ (50 €/m²)

  • 2963m²

Plac Trupale 1792m2, za izgradnju, blizina izvora

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju zemljište sa potencijalom za izgradnju u naselju Trupale. Uknjižena površina parcele je 1792m2 i nalazi se u građevinskom području.... više

18.000€ (10 €/m²)

  • 1792m²

Plac, Pasi Poljana

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Pasi Poljani na dobroj lokaciji u blizini škole. Plac je uknjižen kao gradsko građevinsko zemljište,... više

70.000€ (60 €/m²)

  • 1160m²