Za upit nekretnine Nis prodaja placeva okolina pronađeno 410 oglasa

Plac, industijska zona Donje Međurovo, 2511m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više

52.000€ (20 €/m²)

  • 2511m²

Građevinsko zemljište u Popovcu 58 ari

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više

90.000€ (15 €/m²)

  • 5797m²

Plac za gradnju, industrijska zona, Milka Protić, 58 hektara

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više

3.776.000€ (64 €/m²)

  • 58093m²

Poljoprivredno zemljište u Vrtištu, 48 ari

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na granici Vrtišta i Mezgraje, 48 ari, 11.000e. Parcela se nalazi u naseljenom delu mesta i na njoj postoji... više

11.000€ (2 €/m²)

  • 4769m²

Plac 1635 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više

16.000€ (9 €/m²)

  • 1635m²

Plac 5592m2, Gornja Toponica, Restoran Holivud

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u Gornjoj Toponici. Plac je površine 5592m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je poljoprivredno zemiljište, ali se... više

39.100€ (6 €/m²)

  • 5592m²

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Yure 4310m2

Donje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored... više

156.000€ (36 €/m²)

  • 4310m²

Lep plac za gradnju, 755m2, na putu Mezgraja-Donja Toponica

Donja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju lep plac za gradnju u blizini vikend naselja na putu iz Mezgraje ka Donjoj Toponici. Odlična lokacija za porodično stanovanje... više

14.500€ (19 €/m²)

  • 755m²

Plac za gradnju u Gabrovačkoj Reci, 2709 m2

Gabrovačka reka, Palilula, Niš

Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više