Za upit nekretnine Nis prodaja placeva okolina pronađeno 410 oglasa

Plac , poslovna zona u blizini naplatne stanice Niš-sever

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Prodaje se parcela površine 1331m2, u blizini naplante stanice Niš-sever. Po svojoj lokaciji parcela se nalazi u projektovanoj poslovnoj zoni... više

61.800€ (46 €/m²)

  • 1331m²

Plac u blizini pruge kod Popovca

Popovac, Crveni krst, Niš

Prodaje se plac od 297m po vrsti zemljišta gradsko građevinsko zemljište. Plac se graniči sa prugom i nalazi se u delu koji je u blizini desne... više

6.000€ (20 €/m²)

  • 296m²

Plac za gradnju, Donja Vrezina, 1140 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine,... više

47.000€ (41 €/m²)

  • 1140m²

Plac Trupale 2660m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u selu Trupale površine 2660m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina 1/1. Topla preporuka agencije! Ovo je samo... više

137.000€ (51 €/m²)

  • 2660m²

Plac Novo Selo

9 Maj (Novo naselje), Palilula, Niš

Na prodaju odličan, lep plac u Novom Selu u blizini naplatne rampe Niš-jug. Plac je pravougaonog oblika, uknjižene površine 3052 m2, prilaz... više

123.600€ (40 €/m²)

  • 3052m²

Plac Gornja Toponica, 1375m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u Gornjoj Toponici, Niš. Plac je površine 1375m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac izlazi na magistralni... više

36.050€ (26 €/m²)

  • 1375m²

Plac, Jelašnica

Jelašnica, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Jelašnici, pogodan za izgradnju kuće. Nalazi se u naseljenom delu između kuća, tako da su priključci nadomak placa.... više

17.000€ (28 €/m²)

  • 601m²

Plac, Donja Vrežina 9.97 ari

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Donjoj Vrežini 9.97 ari,gradsko građevinsko zemljište,dozvoljena gradnja.Nalazi se u naseljenom mestu,ima izlaz na asfaltiranu... više

51.500€ (51 €/m²)

  • 997m²

Plac, Popovac, 1294 m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac, u selu Popovac nadomak Niša. Nalazi se u naseljenom delu. Na plac se ulazi direktno sa asvaltirane ulice. Plac je gradsko... više

26.000€ (20 €/m²)

  • 1294m²

Odlična ponuda, plac 4697m2, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjoj Vrežini. Plac je poljoprivredno zemljište, ukupne površine 4697m2. Prednji front je 49,20m širine, dužina placa... više

48.500€ (10 €/m²)

  • 4697m²

Plac - parcela, građ.zemljište, Popovac, površina 18380m2

Popovac, Crveni krst, Niš

Na prodaju parcela u Popovcu. desetak minuta vožnje od centra grada, uknjižene površine 1,84 hektara. Plac je gradsko građevinsko zemljište.... više

370.000€ (20 €/m²)

  • 18380m²

Plac u industrijskoj zoni sa Informacijom o lokaciji, Čamurlijski put, 8189m2

Čamurlija, Crveni krst, Niš

Na prodaju veliki plac u građevinskom području u industrijskoj zoni na Čamurlijskom putu. U blizini su priključci za struju i vodu, pored placa... više

982.680€ (120 €/m²)

  • 8189m²