Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Beočin, Dumbovo, , 13a, 42000EUR

Dumbovo, Beočin

Agencijski ID: 109282, uknjizen. Prodaje se plac, Beocin, u naselju Dumbovo. Dozvoljena gradnja. Put asfalt, makadam. Blizina grada Novog Sada.... više

42.000€ (32 €/m²)

  • 1300m²

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan u najlepsem planski uredjenom... više

230.000€ (2 190 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Čukarica, Sremčica, Davidovićev Sokak, 10a, 42500EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108783, uknjizen, plac. Na kraju ulice se nalaze parcele sve po 10a. Mir i pogled na sumu odlicno za porodicnu gradnju. Front... više

42.500€ (42 €/m²)

  • 1000m²

Obrenovac, Obrenovac (mesto), Zabran nova 1., 5.0, 340m2, 340000EUR

Obrenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat,... više

340.000€ (1 000 €/m²)

  • 340m²
  • 1/1 spratova

Voždovac, Ustanička, Ustanička, 2.0, 62m2, 160000EUR

Voždovac, Beograd

Agencijski ID: 109446, IV/V, klima. Prodaje se poslovni prostor u TC Kosum, koji moze biti prilagodjen i za stambenu namenu. Nalazi se na cetvrtom... više

160.000€ (2 580 €/m²)

  • 62m²
  • 4/5 spratova

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 2.0, 164m2, 224000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 110035, PSUT/IV, uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Poslovni prostor za tihu delatnost, u stambenoj zgradi... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Čajetina, Čajetina, , 4.0, 99m2, 130000EUR

Čajetina, Čajetina

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuca, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etazi sadrzi hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu.... više

130.000€ (1 313 €/m²)

  • 99m²

Čukarica, Železnik, Petra Drapšina, 4.0, 190m2, 145000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 109802, 4a, spratna, 1, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada prosecna, parking,... više

145.000€ (763 €/m²)

  • 190m²

Novi Sad, Telep, , 3.0, 70m2, 210000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 110856, I/II, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza. Prodajem u manjoj izuzetno kvalitetnoj zgradi noviji... više

210.000€ (3 000 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1/2 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 56m2, 224100EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108994, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

224.100€ (4 001 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²

Novi Sad, Futoška, Ćirpanova, 2.5, 52m2, 121500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 109531, IV/, uknjizen, parking. Prodaje se izuzetan dvosoban stan (Cirpanova, Centar) kvadrature 52m2 (upisanih) + 22m2 (neupisanih).... više

121.500€ (2 336 €/m²)

  • 3 soba
  • 52m²
  • 4.sprat

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 1.5, 39m2, 64350EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109220, IV/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. Stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, u novogradnji. Rok zavrsetka radova... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 4/4 spratova