Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9986 oglasa

Novi Sad, Centar, Maksima Gorkog, 2.0, 56m2, 130000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Na prodaju klasican dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na cetvrtom spratu... više

130.000€ (2 321 €/m²)

  • 2 soba
  • 56m²
  • 4.sprat

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 65m2, 240500EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124441, III/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

240.500€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Vračar, Slavija, , 1.0, 35m2, 149000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124135, III/VI, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Uredan i ocuvan 1.0 stan od 35m2 sa terasom nedaleko od Slavije, prodaje... više

149.000€ (4 257 €/m²)

  • 1 soba
  • 35m²
  • 3/6 spratova

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 32m2, 118400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124439, PR/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. U prizemlju ima u ponudi i 47,58m2.Nacin finansiranja... više

118.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 32m²

Voždovac, Medaković, Rastka Petrovića, 5.0, 119m2, 220000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 124008, II/, terasa(2), uknjizen. Svetao trostran stan na dva nivoa. Puna visina bez kosina. Na oba nivoa atraktivne terase sa... više

220.000€ (1 848 €/m²)

  • 5 soba
  • 119m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Centar, Dunavska, 0.5, 30m2, 95000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 123638, I/, uknjizen. Idealna prilika za investiciju. Stan se nalazi u samom centru grada, na prvom spratu i iznad je tavanski... više

95.000€ (3 166 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar, Pap Pavla, 0.5, 29m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 124183, V/V, lift, uknjizen. U prodaji je odlicna garsonjera u samom centru grada, idealna za stanovanje ili investiciju za izdavanje.... više

90.000€ (3 103 €/m²)

  • 1 soba
  • 29m²
  • 5/5 spratova

Sremska Mitrovica, Divoš, , 253a, 140000EUR

Divoš, Sremska Mitrovica

Agencijski ID: 124465, deljiv, njiva. Velika parcela poljoprivrednog zemljista od 2,5ha na Fruskoj gori, sa nestvarnim pogledom na ceo Srem,... više

140.000€ (5 €/m²)

  • 25300m²

Čukarica, Sremčica, Bicin potok, 54a, 108000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 123837, uknjizen, vocnjak. Vocnjak pod sljivom u punom rodu. Postoji objekat na placu, ceo plac ogradjen. Put do samog placa,... više

108.000€ (20 €/m²)

  • 5400m²

Palilula, Hadžipopovac, Primorska, 2.0, 52m2, 192400EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 124382, V/V, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Cena je bez PDV-a. Nacin finansiranja fazno 35% +25%+20% +20. Vise informacija... više

192.400€ (3 700 €/m²)

  • 2 soba
  • 52m²
  • 5/5 spratova

Vračar, SC Vračar, , 4.0, 121m2, 350000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 124100, VI/VI, dupleks, klima, lift, terasa, uknjizen, novogradnja, stambena zgrada. Veoma svetao 4.0 stan na dva nivoa, dvostrano... više

350.000€ (2 892 €/m²)

  • 4 soba
  • 121m²
  • 6/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 2.0, 17m2, 51000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 123571, izlog, klima, uknjizen. Prodaje se funkcionalan poslovni prostor povrsine 17 m², sa dodatnom galerijom od 6 m², smesten... više

51.000€ (3 000 €/m²)

  • 17m²