Za upit nekretnine na prodaju kuća od 20000 do 35000 eura pronađeno 113 oglasa

Na prodaju kuća u selu Plana kod Paraćina

Plana, Okolina, Paraćin

Prodaje se porodična kuća 161m2 u mirnom delu u blizini Paraćina. Objekat je useljiv. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama najviše odgovara!... više

25.000€ (155 €/m²)

  • 161m²
  • .sprat

KUĆA! GAKOVO !! PORODIČNA!

Gakovo, Okolina, Sombor

KUĆA! Gakovo, porodična kuća tvrde gradnje, od 162m2 na placu od 810m2. Sastoji se od 3 sobe, kuhinja,kupatilo, letnja kuhinja , ostava. Po... više

30.500€ (188 €/m²)

  • 162m²
  • .sprat

Staro autentično Srpsko ognjište sa 4 hektara zemlje u blizini manastira Kale

Županjevac, Okolina, Rekovac

Kuća sa potpuno očuvanom autentičnom strukturom iz 18 veka,očuvanim ognjištem,rekonstrukcija krova uradjena preko cele kuće ,napravljena je... više

28.000€ (350 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje/1 spratova

Kuća u Majuru na prostranom placu

Majur, Okolina, Jagodina

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak... više

25.000€ (312 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća, Donji Adrovac

Donji Adrovac, Aleksinac, Aleksinac

Na prodaju kuća u selu Donji Adrovac, Aleksinačka opština (6 km od Aleksinca). Kuća je površine 51 m2, nalazi se na placu... više

21.000€ (411 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje

Na prodaju spratna nedovršena kuća

Senje, Okolina, Ćuprija

Prodaje se nedovršena kuća, smeštena u mirnom i prirodnom okruženju u selu Senje. Površina kuće je 78 m², dok ukupna površina placa iznosi 3,6... više

30.000€ (384 €/m²)

  • 78m²
  • .sprat

Kalna, Gornja Janja, Vikendica 50m2 sa 11a placa

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu... više

26.000€ (520 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem Gornje Crnatovo, 25 km od Niša

Gornje Crnatovo, Žitorađa, Žitorađa

Na prodaju kuca u selu Gornje Crnatovo, Opština Žitorađa. Odlična ponuda za one koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na nekih 25 km od Niša.... više

31.000€ (387 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Beg u prirodu na samo 3 kilometra od grada!

Vinorača, Okolina, Jagodina

Na prodaju nekretnina od 150m², smeštena na velikom i ravnom placu od 25,05 ari i dodatnim putem površine 6,28 ari idealna za miran život ili... više

30.000€ (200 €/m²)

  • 150m²
  • /3 spratova

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Kuća sa imanjem - Ursule kod Rekovca

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza... više

33.000€ (407 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje