Za upit najjeftiniji Vranja pronađeno 36 oglasa

Suvi dol plac

Vranje

Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više

87.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište Blizina autoputa Naplatna rampa

Širi centar, Vranje

ODLIČNA LOKACIJA/ DIREKTAN PRILAZ SA SAOBRAĆAJNICE/ Prilaz sa dva puta/ P - 38,9 ar Cena: 25e/ m2 (početna cena) Pogodno za izgradnju poslovnog... više

97.225€ 0 €/m²)

  • 0m²

KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

98.000€ (725 €/m²)

  • 135m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u blizini OŠ J.J.Zmaj u Vranju. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u naselju, u mirnom delu grada. Površina kuće u osnovi... više

129.000€ (516 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

Lokal

Vranje

Prodaje se lokal P-155m2 u poslovno-stambenoj zgradi u blizini Više škole. Lokal se sastoji od dve prostorije od kojih je jedna namenjena za... više

130.000€ (838 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Odličana parcela u građevinskoj zoni, u blizini petlje za Industrijsku zonu. P- 2354m2 Struja, voda: da/ 40m direktnog izlaza na put Cena:... više

153.100€ (65 €/m²)

  • 2354m²

Prodaja, Stan, Vranje

Vranje

Prodajemo izuzetan, luksuzan, kompletno namešten duplex - porodičan stan u užem centru grada, u odličnoj zgradi novije gradnje, opremljen po... više

174.000€ (1 000 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 174m²
  • 4/4 spratova

Prodaja, Lokal, Vranje

Vranje

Lokal u širem centru Vranja, u blizini pijace Bujkovski most, predstavlja odličnu priliku za poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji. Objekat... više

180.000€ (1 323 €/m²)

  • 136m²
  • /1 spratova

Hala selo Stropsko Vranje

Stropsko, Okolina, Vranje

Ukupna P placa je 49 ar, ograđeni deo (zidana ograda) na kome se nalaze objekti ima površinu od 25ari. Pristupni put je sa asfalta. Poslovno-stambeni... više

280.000€ (777 €/m²)

  • 360m²
  • /2 spratova

Vranje, Vladičin Han, , 1.0, 6483m2, 1200000EUR

Vranje

Agencijski ID: 88360, uknjizen, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. На Пан-европском Коридору 10. 320км јужно од Београда 153км западно... više

1.200.000€ (185 €/m²)

  • 6483m²

Poslovno stambeni prostor

Vranje

Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više

2.000.000€ (833 €/m²)

  • 2400m²
  • .sprat