Za upit najjeftiniji Vranja pronađeno 36 oglasa

Prodaja, Plac, Vranje, Raška

Raška, Vranje

Prodaje se zemljište površine 840m2 u naselju Raška u građevinskoj zoni. Plac je kockastog oblika i idelan je za gradnju. Direktan izlaz na... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Građevinsko zemljište Jumko

Širi centar, Vranje

P 17 ar/ m2- 17 evra/ u blizini Jumkove zgrade Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

U strogom centru grada, u blizini zgrade opštine prodaje se legalizovan objekat u fazi izgradnje. Poredviđen je objekat prizemlje + sprat+... više

60.000€ (400 €/m²)

  • 150m²
  • .sprat

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se... više

60.000€ (461 €/m²)

  • 130m²
  • /2 spratova

Poljoprivredno zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Na prodaju DVE PARCELE od po 40ar (ukupno 80ar) koje se graniče; vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste; u Suvom dolu veoma blizu puta Vranje... više

60.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poljoprivredno zemljište, Vranje, Okolina, Ribince

Ribince, Okolina, Vranje

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni na Ribinskom putu. Širina izlaza na put 35m. Pogodno je za izgradnju hala parking... više

64.740€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Poslovni prostor, Vranje

Vranje

Prodaje se poslovni prostor u BID zoni, u tržnom centru u samom centru grada. Površina prostora je 48m2, nalazi se u nivou podrumu. CENA:... više

75.000€ (1 562 €/m²)

  • 48m²
  • Prizemlje

Prodaja, Stan, Vranje, Ledena Stena

Ledena Stena, Vranje

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan... više

76.900€ (1 201 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 9.sprat

Prodaja, Građevinsko zemljište, Vranje, Bunuševac

Bunuševac, Vranje

Nudimo vam odlične parcele u građevinskoj zoni, KO Bunuševac. Katastarske parcele broj: 864/1 i 865/1, čija je ukupna P - 2.803m2. Parcele... više

78.500€ (28 €/m²)

  • 2803m²

PRIZEMNA KUĆA U NIZU

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

79.000€ (963 €/m²)

  • 82m²
  • .sprat

Poljoprivredno zemljište Ribinski put

Vranje

P- 4693m2/ namena zemljišta: građevinsko Struja, voda: da/ 55m direktnog izlaza na put Napomena: postoji mogućnost i kupovine parcele pored... više

80.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja, Kuća, Vranje

Vranje

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine... više

84.000€ (600 €/m²)

  • 140m²
  • .sprat