Za upit manji stan Zlatiboru pronađeno 63 oglasa

Okolno mesto, Zova, Prote Simića , 1.5, 39m2, 82000 EUR

Zova, Zlatibor

Odličan, kompletno namešten stan u naselju Zova, dva kilometra od centra Zlatibora. Mirno i tiho mesto, daleko od buke a opet dovoljno blizu... više

82.000€ (2 102 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora, 39m2

Zova, Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više

68.500€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 2.0, 39m2, 65520EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109219, III/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. Stan se nalazi na 3/4 sprata.Poseduje dnevnu sobu, odvojenu spavacu, terasu,... više

65.520€ (1 680 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 1.5, 39m2, 64350EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109220, IV/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. Stan sa odvojenom spavacom sobom i terasom, u novogradnji. Rok zavrsetka radova... više

64.350€ (1 650 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 4/4 spratova

Prodaja stanova Zlatibor – jednoiposoban stan 40m2, novogradnja, centar kod j

Centar, Zlatibor

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji.... više

91.670€ (2 291 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 2/3 spratova

NOVOGRADNJA! Jednosoban stan 40m2, IV sprat, Čajetina, Zlatibor - 68.000e

Centar, Zlatibor

Na prodaju stan površine 40 m², koji se nalazi na IV spratu zgradi sa liftom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Zlatibora. Sastoji... više

68.000€ (1 700 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 40m²
  • 4/4 spratova

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi - Kompletno namešten lux apartman, 40m2 1.5 2.s

Obudojevica, Zlatibor

Zlatibor - Obudojevica - Bregovi 40m2, 1.5, 2. sprat, EG (kotao) Lux apartman na lepoj i mirnoj lokaciji (kružni prsten) na Zlatiboru. Za... više

90.000€ (2 250 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 2/5 spratova

Jednoiposoban stan ZLATIBOR, 155000€

Zlatibor, Zlatibor

Agencijska oznaka 1102305 - LUX APARTMAN U HOTELU SA 5* NA ZLATIBORU. Na samom šetalištu, par koraka od jezera savršena nekretnina za uživanje... više

155.000€ (3 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 4/8 spratova

Zlatibor - Namešten jednoiposoban apartman ID#1001168

Centar, Zlatibor, Zlatibor

Zlatibor - kupovina direktno od investitora. Zlatibor je planina izuzetne lepote, oaza mira i odmora. Netaknuta priroda, zdrav vazduh, jaki... više

101.800€ (2 545 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 7/8 spratova

Na prodaju apartman na Zlatiboru

Zlatibor

Prodajemo potpuno opremljen stan sa svim nameštajem i tehnikom. Stan se nalazi u prizemlju u kompleksu Zlatiborski konaci. Moguća je kupovina... više

102.500€ (2 500 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/4 spratova

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci

Zlatibor

Prelep jednosoban stan u apartmanskom naselju Zlatiborski konaci u prizemlju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,spavaće sobe,kupatila... više

82.000€ (2 000 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 41m²
  • Prizemlje/2 spratova

Top investicija na Zlatiboru – prvi sprat, odvojena spavaća soba, 41 m²

Zlatibor

Na prodaju funkcionalan i lepo raspoređen stan površine 41 m², smešten na prvom spratu renomiranog kompleksa Zlatiborski konaci, na jednoj od... više

72.000€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1/3 spratova